X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дитячі інфекції"

Завантажити презентацію

"Дитячі інфекції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитячі інфекції

Слайд 2

Інфекційні хвороби Причина кожного інфекційного захворювання — збудник, непомітний для ока мікроорганізм: паличка або вірус, стрептокок або вібріон . Таких збудників, що здатні «атакувати» людину, є безліч.

Слайд 3

Кір, Краснуха Ця високозаразна вірусна інфекція передається повітряно-крапельним шляхом (наприклад: при чханні, кашлі). Типовий прояв кору - висип - це результат розмноження вірусу в шкірних покривах. Вірус проникає в слизову оболонку очей, викликаючи інший характерний ознак кору - важкий кон'юнктивіт. Крім цього, вірус кору має властивість пригнічувати імунітет, тому при кору нерідко приєднуються бактеріальні інфекції. Висип при кору велика і багата, вона здатна, зливаючись, покривати всю поверхню тіла. При важких випадках на шкірі утворюються дрібні крововиливи.

Слайд 4

Дифтерія Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом від хворих і зовні здорових носіїв. Можливо також зараження через предмети, не виключається передача через продукти харчування. Хвороба починається з нездужання, підвищення температури до 38-39 ° С, появи плівок білуватого кольору на слизовій глотки і гортані. У випадку токсичної форми характерний набряк обличчя і шиї, слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, що призводить до неможливості дихання. Смерть настає від задухи і зупинки серця, як наслідок отруєння організму токсином дифтерійної палички. 

Слайд 5

Правець  Захворювання викликається дією токсину, що виділяється правцевою паличкою, і характеризується ураженням нервової системи у вигляді судом, що приводять у важких випадках до порушення дихання та паралічу серця.  Інфікування пов'язане з травматизмом і відбувається при забрудненні ран грунтом чи скалками, зараженими суперечками правцевою бацили. Правець іноді називають «хворобою босих ніг». У хворих нерідко розвиваються ускладнення, і навіть при своєчасно розпочатому лікуванні кожен четвертий випадок закінчується смертю хворого. Незважаючи на широку поширеність збудника, захворюваність у нашій країні завдяки масовій вакцинації знаходиться на дуже низькому рівні. Практично не реєструється правець у новонароджених.

Слайд 6

Епідемічний паротит (свинка)  Епідемічний паротит—запалення привушних слинних залоз. Вірус поширюється зі слиною хворого при кашлі, чханні чи поцілунку. Після заражен