X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв'язування задач, прикладів та рівнянь на додавання, віднімання та множення звичайних дробів

Завантажити презентацію

Розв'язування задач, прикладів та рівнянь на додавання, віднімання та множення звичайних дробів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема :Розв’ язання задач,прикладів,та рівнянь на додавання, віднімання та множення звичайних дробів. МЕТА: розвивати логичне мислення та творчі здібності учнів,соціальну компетентність; закріпити знання, вміння,навички учнів у розвь язанні задач,прикладів,та рівнянь на додавання,віднімання та множення звичайних дробів,виробити навички застосовувати вивченні правила ; виховувати працьовитість,наполегливість, інтерес до предмету та навчання.

Слайд 2

Девіз уроку «Якщо ви хочете навчитися плавати, то сміливо ідіть у воду, а якщо хочете навчитися розв'язувати задачі, то розв'язуйте їх»

Слайд 3

ЗАПИТАННЯ Назвіть основну властивість дробу. Що значить скоротити дріб? Як привести дроби до спільного знаменника? Як порівняти дроби зі спільними знаменниками? Як порівняти дроби зі спільними чисельниками? Як порівняти дроби з різними знаменниками?

Слайд 4

ЗАПИТАННЯ Як скласти або відняти дві звичайні дроби? Як скласти або відняти два змішаних числа? Як помножити звичайні дроби? Як помножити змішані числа? Як знайти дріб від числа?

Слайд 5

ПОДИВІТЬСЯ НА МАЛЮНОК І ЗДОГАДАЙТЕСЯ, ЯКЕ ЧИСЛО ПОВИННЕ СТОЯТИ ЗАМІСТЬ ЗНАКА ПИТАННЯ? 1 ? 4 15 10 21 1 3 2 5 6 7 2 3

Слайд 6

ПОДИВІТЬСЯ НА МАЛЮНОК І ЗДОГАДАЙТЕСЯ, ЯКЕ ЧИСЛО ПОВИННЕ СТОЯТИ ЗАМІСТЬ ЗНАКА ПИТАННЯ? 2 5 6 1 6 1 5 4 5 ? 5 8 3 8 1 3 2 3

Слайд 7

ПОДИВІТЬСЯ УВАЖНО НА ПРИКЛАДИ І МАЛЮНКИ, ЯКІ РОЗТАШОВАННІ ПОРЯД І ЗДОГАДАЙТЕСЯ, ЩО ПОВИННО БУТИ ЗАМІСТЬ З