X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Піфагор

Завантажити презентацію

Піфагор

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Застосування подібності трикутників. Теорема Піфагора “Узагальнення – це, мабуть, найлегший і найочевидніший шлях розширення математичних знань” В.Сойер

Слайд 2

Очікувані результати

Слайд 3

Розв’язування задач за малюнками

Слайд 4

Розв’язування задач за малюнками

Слайд 5

Розв’язування задач за малюнками

Слайд 6

Задача про спорт На протилежних берегах річки стоять двоє стрільців. Зріст одного — 180см, другого — 120см. Ширина річки 500см. Обидва стрільці одночасно випускають стрілу з лука, влучаючи в один момент у мішень на поверхні води, що лежить на прямій, яка сполучає ступні стрільців. Знайти довжини шляхів стріл та місце знаходження мішені.

Слайд 7

Задача стародавніх індійців Над озером тихим С полфута размером Высился лотоса цвет. Он рос одиноко, И ветер порывом Отнёс его в сторону. Нет Боле цветка над водой. Нашёл же рыбак его Ранней весною В двух футах от места, где рос. Итак, предложу я вопрос: «Как озера вода здесь глубока?»

Слайд 8

1 фут = 30,48 см = 0,3048 м

Слайд 9

Робота в групах І група Дах будинку має форму рівнобедреного трикутника (АВС) АВ=ВС=50 м., основа трикутника АС=28 м., ВК – висота даху. Знайти висоту даху. ІІІ група На березі струмка, ширина якого 4 фути, ріс тополь. Порив вітру зломив його на висоті 3 фути від землі так, що його верхній кінець торкнувся другого берега струмка (стовбур направлений перпендикулярно течії). Визначити висоту тополя. ІІ група Драбину довжиною 13 м., приставили до стіни так, що відстань нижнього кінця драбини до стіни 5 м. На якій висоті від землі знаходиться кінець драбини?