X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
АНАЛІЗ ВАРІАЦІЙНИХ РЯДІВ

Завантажити презентацію

АНАЛІЗ ВАРІАЦІЙНИХ РЯДІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АНАЛІЗ ВАРІАЦІЙНИХ РЯДІВ ЛЕКЦІЯ № 7

Слайд 2

ПЛАН Предмет математичної статистики. Генеральна сукупність та вибірка. Оцінки параметрів генеральної сукупності за її вибіркою. Генеральна та вибіркова дисперсії. Стандарт. Точність та надійність оцінки. Довірчий інтервал.

Слайд 3

Предмет математичної статистики. Математична статистика – розділ прикладної математики, в якому методами теорії ймовірностей досліджують результати спостережень та експериментів з метою отримання наукових та практичних висновків. Завдяки математичній статистиці розроблено ряд спеціальних методів та прийомів для розв'язання задач. До основних задач математичної статистики відносять: розробку способів збирання і групування статистичних даних; встановлення виду функції розподілу випадкової величини та оцінку параметрів розподілу; перевірку гіпотез про вид функції розподілу або про значення параметрів невідомого розподілу.

Слайд 4

Генеральна сукупність та вибірка. Припустимо, що потрібно вивчити сукупність об'єктів однієї природи(цю множину називають генеральною сукупністю) відносно деякого якісного або кількісного параметра. Якщо суцільне обстеження неможливе, то з усієї сукупності вибирають для вивчення частину об'єктів. Множина випадково відібраних з генеральної сукупності об'єктів називається вибіркою.