X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Політична криза весни-літа 2007 року

Завантажити презентацію

Політична криза весни-літа 2007 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Політична криза весни-літа 2007 року

Слайд 2

Передумови кризи 30 березня із зверненням до Президента з вимогою розпуску Верховної Ради України звернулися лідер БЮТ Юлія Тимошенко, лідер фракції блоку “Наша Україна” Вячеслав Кириленко та лідер громадянського руху “Народна самооборона” Юрій Луценко. 31 березня на Європейській площі проходить багатотисячний мітинг на підтримку коаліції. Прем'єр-міністр Віктор Янукович закликає усіх до об'єднання, а Президента – до конструктивного діалогу. На з'їзді НСНУ Президент Віктор Ющенко оголошує ультиматум парламентській більшості і заявляє, що якщо його вимоги не будуть виконані, він готовий розпустити парламент. На Майдані Незалежності у Києві увечері відбувся мітинг на підтримку опозиції, на якому виступили Юлія Тимошенко, Вячеслав Кириленко, Юрій Луценко. Мітинг приймає резолюцію, у якій звертається до В.Ющенко з просьбою розпустити український парламент. Кириченко В.А.

Слайд 3

Чого вимагав Президент від Верховної Ради? припинити процес формування коаліції антиконституційним шляхом – за допомогою індивідуального членства; припинити процес узурпації влади; прийняти закон про імперативний мандат для депутатів Верховної Ради; забезпечити безперешкодний розгляд Конституційним судом “усіх резонансних справ”; припинити політизацію правоохоронних органів ; закріпити на законодавчому рівні Універсал національної єдності; прийняти нову редакцію закону про Кабінет міністрів з урахуванням пропозицій глави держави. Член НСНУ “помаранчева” баба Параска дає поради Президенту. Кириченко В.А.

Слайд 4

Розпуск парламенту: як це було 2 квітня, 14.00 - Президент збирає Голову Верховної Ради, лідерів парламентських фракцій, керівників парламентських комітетів для консультацій з приводу розпуску Верховної Ради. 2 квітня, близько 21.00 у прямому ефірі усіх провідних телеканалів Президент повідомляє про те, що він підписав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України V скликання. Кириченко В.А.