X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Виговський, його внутрішня та зовнішня політика

Завантажити презентацію

Іван Виговський, його внутрішня та зовнішня політика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українські землі в 60-80 – ті роки XVII ст. Українські землі в 60-80 – ті роки XVII ст. період, який ввійшов в історію під назвою „ Руїни ”. Це були складні для України часи. Долю України вирішували її сусіди – Московська держава, Річ Посполита, Османська імперія.

Слайд 2

… На безсмертну славу заслужив, гетьман наш. Ні, вона у забутті, певно не постане; не впадеш у глибину забуття безличну, не загинеш у літах – маєш славу вічну…   Тема уроку. Іван Виговський, його внутрішня та зовнішня політика.

Слайд 3

Постановка проблемного питання Які соціально-економічні проблеми спричинили громадянську війну, яка переросла в знищення молодої держави?

Слайд 4

У якому становищі перебувала Українська держава на момент смерті Б. Хмельницького? Бесіда

Слайд 5

Слайд 6

1. Московсько-українські відносини загострилися внаслідок ігнорування царським урядом інтересів України. 2. Унаслідок невдалої україно-трансільванської воєнної кампанії 1657 р. проти Речі Посполитої не вдалося об’- єднати всі українські землі в межах козацької України.