X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Одеської облы

Завантажити презентацію

Історія Одеської облы

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

80-річчя Одеської області Історія Систематичне заселення та господарське освоєння території, на якій розташована Одеська область, почалось на початку XIX ст. До середини 30-х років переселенський рух був в основному землеробського характеру, однак швидке зростання міст та зменшення вільних резервів державних земель посилили роль неземлеробського міграційного руху до міст. Надзвичайно важливим чинником, що сприяв господарському освоєнню та заселенню краю, було будівництво залізниць. Це значно покращило транспортно-географічне розташування Одеси і разом з наявністю різних видів сільськогосподарської сировини мало вирішальний вплив на швидкий розвиток обробної промисловості міста. Одеська область була утворена 27 лютого 1932 року. 1956 року до її складу увійшла територія колишньої Ізмаїльскої області (територія від Дністровського лиману до р. Дунай).

Слайд 2

80-річчя Одеської області Адміністративний поділ Адміністративний центр області — місто Одеса. Кількість адміністративних одиниць, рад та населених пунктів, районів — 26; районів у містах — 4; населених пунктів — 1188, в тому числі: сільських— 1136; міських — 52, селищ міського типу — 33; міст — 19, міст обласного значення — 7; міст районного значення — 12; сільських рад — 439.

Слайд 3

80-річчя Одеської області