X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Герої

Завантажити презентацію

Герої

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Герої Петрівщини

Слайд 2

Михайло Григорович Байсак “Загиблим - уклін, раненим – руку, живим – приказ”. В цих словах життєве кредо ветерана, суть його севастопольського характеру.

Слайд 3

Марченко Зіновій Максимович Народився 14 червня 1920 року в селі Петрове. Моряк Чорноморського флоту. Брав участь у обороні міста героя Севастополь та міста героя Одеси. Також брав участь в обороні Кавказу, за що був нагороджений орденом та медалями « За оборону Кавказу», « За участь в героїчній обороні Севастополя», « За Перемогу над Германією в ВВВ 1941 – 1945 років», « За доблесть та відвагу в ВВВ».

Слайд 4

Георгій Арсенович Книш ( Книшев) Народився 15 листопада 1922 року в селі Петрове нинішньої Кіровоградської області в родині священика, вихованця Одеської Духовної Академії, освіченого і ерудованого пастиря, прекрасного полеміста і знавця. Вже в 30 років він був відзначений найвищими церковними нагородами. . Всю війну провів на передовій в протитанковій артилерії Кримського, Сталінградського, Південно – Західного, перейменованого в Перший Український, фронтів. Відзначений бойовими орденами, медалями, Почесною Грамотою Президії ВРУ. Декілька разів був поранений і контужений

Слайд 5

Олександр Онуфрійович Бобох народився в 1919 р. учасник боїв на п-ві Ханко і по прориву і зняття блокади м. Ленінград, нагороджений орденом Вітчизняної війни і трьома медалями, наш земляк.

Слайд 6

Косолапов Віктор Григорович Народився 26 січня 1922 р. в с. Богданівка Петрівського р-ну Воював у складі Ленінградського, Карольського та 2-го Білоруського фронтів. Нагороджений трьома орденами Слави, орденом Вітчизняної війни І ступеня.

Слайд 7

Смоловський Іван Павлович Народився в с. Петрове. За участь у ВВВ нагороджений орденом Червоної Зірки та Вітчизняної війни, медалі “За відвагу”, “За взяття Берліну”, “За взяття Праги”, “За перемогу над Німеччиною”.

Слайд 8

Щербак Дмитро Єгорович Народився в 1902 році в селищі Петрове. Будував оборонні укріплення, починаючи з с. Петрове аж до Харківськ