X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Черкащина в роки ВВВ

Завантажити презентацію

Черкащина в роки ВВВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Черкащина в роки в роки Великої Вітчизняної війни

Слайд 2

З початком Великої Вітчизняної війни Черкащина, як і вся Україна стала ареною жорстоких боїв. 57 дивізій і 13 бригад, 1300 літаків гітлерівської групи “ Південь “ були націлені на українську землю.

Слайд 3

На Черкащині бої з окупантами розпочалися вже в середині липня 1941 року і тривали до кінця вересня, коли фашисти зайняли Чорнобаївський і Драбівський райони. Більш ніж два роки над краєм висіла жорстока ніч ворожої окупації.

Слайд 4

Використовуючи перевагу в живій силі і техніці, окупанти захопили в серпні — вересні всю територію краю. Під Уманню ворог створив табір смерті для радянських військовополонених.

Слайд 5

18 червня 1943 року гітлерівці оточили хутір Буда Чигиринського району і підпалили його, а потім учинили дику розправу над жителями. Всього було знищено 82 людини. На боротьбу проти гітлерівських окупантів піднялися люди, що залишилися тимчасово на окупованій території. На Черкащині діяли більше 30 партизанських загонів і з'єднань. Пам'ятник загиблим на хуторі Буда