X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Використання активних секвенцiйних фiльтрiв для динамiчного

Завантажити презентацію

Використання активних секвенцiйних фiльтрiв для динамiчного

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ СЕКВЕНЦIЙНИХ ФIЛЬТРIВ ДЛЯ ДИНАМIЧНОГО РЕАГУВАННЯ НА ЗМIНИ ОНТОЛОГIЇ КIБЕРIНФРАСТРУКТУРИ НА ОСНОВI МIКРОБЛОГIНГУ Месюра Володимир Іванович Островська Марія Вікторівна Поліщук Олексій Дмитрович

Слайд 2

СТРУКТУРНА СХЕМА КІБЕРІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

Слайд 3

КІ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗБУТУ ФАРБИ

Слайд 4

СПРОЩЕННЯ СЕМАНТИЧНОГО АНАЛІЗУ ІНФОРМАЦІЇ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ КОНТРОЛЬОВАНИХ МОВ - @ або # для суб’єкта: - $ для предиката. Таким чином, в реченні виду: #Organization1 $has_shop SHOP1, можна виділити, що Organization1 являє собою суб’єкт, has_shop – його предикат, а SHOP1 – об’єкт.

Слайд 5

ПОПЕРЕДНЯ ОБРОБКА ПОВІДОМЛЕННЯ - розбиття речення на окремі слова, виділення проміжків між словами; - розбиття речень між собою за принципом розділових знаків; - виділення частин мови.

Слайд 6

ПЕРЕВАГИ ALLEGROGRAPH ефективне використання пам’яті висока продуктивність простота організації секвенційних фільтрів за допомогою SPIN можливість створювати розподілені онтології, виконувати об’єднані запити та використовувати LinkedData для створення об’єднаної кіберінфраструктури декількох підприємств. Це дозволить створювати спільні підприємства, що автоматизовано забезпечують один одного продукцією та сервісами в відповідності до потреб, що змінюються.

Слайд 7

ВИКОРИСТАННЯ ОНТОЛОГІЙ

Слайд 8

ФОРМУВАННЯ ПОСЛІДОВНОСТІ SPARQL-ЗАПИТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ SPIN "SPIN in five slides" presentation