X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пісочна терапія

Завантажити презентацію

Пісочна терапія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пісочна терапія

Слайд 2

Особливістю пісочної терапії є те, що людина може висловити все, що спонтанно прийшло йому в голову. Дана повна свобода дій: можна робити гори або рівнину, змішувати пісок з водою, створювати озера або болота, а також доповнювати свої картини фігурками людей, тварин, будівель і т.д.

Слайд 3

Пісочна терапія для дітей – прекрасний спосіб позбутися негативу і агресії, стати впевненішим в собі.

Слайд 4

Основоположником методики пісочної терапії був К. Г. Юнг. Саме завдяки його теорії «психічного імунітету» і здатності свідомості до зцілення, трансформації і самозбереження його послідовник Дора Калф винайшла пісочну терапію.

Слайд 5

Мета пісочної терапії: виявити та охарактеризувати особливості особистості дитини; налаштувати на розуміння себе і свого «Я» у світі і життєвої діяльності; навчитися створювати модель своїх фантазій на піску і пояснювати їх; проаналізувати комунікативні труднощі позбавити від страхів і психологічних травм;

Слайд 6

Актуальність методики пісочної терапії в сучасному суспільстві дуже висока. Людина все більше відходить від природи, забуває своє природне початок. Саме пісок зможе нагадати первісні почуття і відчуття. Дітям подвійно корисно грати в пісочниці, ніж дорослим. Там малюк може розвинути мислення, фантазію і, що важливо, – дрібну моторику пальців.