X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ознайомлення з комп’ютером. Загальні уявлення про складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Ознайомлення з комп’ютером. Загальні уявлення про складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Монітор - пристрій для візуального відтворення символьної і графічної інформації. Служить як пристрій виводу. Вони віддалено нагадують побутові телевізори. У настільних комп'ютерах зазвичай використовуються монітори на електронно-променевій трубці (ЕПТ) або плоскі монітори на рідких кристалах (ЖК).

Слайд 3

ЕЛТ монітор Зображення на екрані ЕПТ монітора створюється пучком електронів, що випускаються електронною гарматою. Цей пучок електронів розганяється високою електричною напругою (десятки кіловольт) і падає на внутрішню поверхню екрану, покриту люмінофором (речовиною, що світиться під впливом пучка електронів).

Слайд 4

Система управління пучком примушує пробігати його відрядковий весь екран (створює растр), а також регулює його інтенсивність (відповідно яскравість свічення точки люмінофора). Користувач бачить зображення на екрані монітора, так як люмінофор випромінює світлові промені у видимій частині спектру.

Слайд 5

ЖК монітор LCD (Liquid Crystal Display, рідкокристалічні монітори) зроблені з речовини, яка знаходиться в рідкому стані, але при цьому володіє деякими властивостями, властивими кристалічним тілам.   Молекули рідких кристалів під впливом електричної напруги можуть змінювати свою орієнтацію і внаслідок цього змінювати властивості світлового променя, що проходить крізь них.

Слайд 6

Релакс Анекдот про монітор Маленький синок запитує папу-програміста: - Пап, а якщо я монітору екран розіб'ю, звідти буковки полетять? - Нііі, синку, ці буковки на монітор виводить відеокарта, а біля монітора катодно-променева трубка, під дією напруги відбувається емісія електронів ... - (у отрока округлюються очі) - ... які бомбардують фосфоруючий шар ... - (очі ще більше) - ... і якщо ти розіб'єш екран, то .... ну ладно, хрін з тобою, давай спробуємо!

Слайд 7

Натискай!