X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одержання карбон(IV) оксиду. Взаємоперетворення карбонатів і гідрогенкарбонатів

Завантажити презентацію

Одержання карбон(IV) оксиду. Взаємоперетворення карбонатів і гідрогенкарбонатів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одержання карбон(IV) оксиду. Взаємоперетворення карбонатів і гідрогенкарбонатів Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

1. Зберіть прилад для одержання карбон(IV) оксиду відповідно до малюнка. 2. Покладіть у пробірку декілька шматків крейди та долийте трошки розчину хлоридної кислоти.

Слайд 3

3. Швидко закрийте пробірку пробкою з газовідвідною трубкою, кінець якої занурте у прозорий розчин кальцій гідроксиду (1–2 мл). 4. Спостерігаючи за змінами, що відбуваються у розчині, пропускайте газ крізь розчин, доки він знову не стане прозорим.

Слайд 4

5. До малюнка в зошиті зробіть пояснювальні записи. 6. Дайте відповідь на питання, де можливо, напишіть рівняння в молекулярній та молекулярно-йонній формах.

Слайд 5

Що відбувається під час дії хлоридної кислоти на крейду? Як двома способами довести, що під час реакції виділяється карбон(IV) оксид? Як пояснити перетворення прозорого розчину на каламутний та подальше зникнення каламуті?

Слайд 6

Домашнє завдання Повторити хімічні властивості неметалів, їхніх оксидів. Підготуватися до контрольної роботи з теми.

Слайд 7

Додаток до уроку Порівняльна характеристика халькогенів

Слайд 8

Слайд 9

Порівняльна характеристика елементів V(А) підгрупи

Слайд 10

Порівняльна характеристика елементів IV(А) підгрупи, Гідрогену

Слайд 11

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2012 Джерела: 1. Хімія. 10 клас. Стандарт і академічний рівень / І. Ю. Старовойтова, О. В. Люсай. – Х.: Вид. група «Основа»,2011. – 79, [1] с. – (Серія «Мій конспект»). 2. Уроки хімії за інтегральною технологією. 10 клас. – Х.: Вид. група «Основа», 2011. – 127 [1] с. 3. Періодичні видання ВГ “Основа” “Хімія”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія