X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Солі карбонатної кислоти.Розпушувачі тіста

Завантажити презентацію

Солі карбонатної кислоти.Розпушувачі тіста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Солі карбонатної кислоти. Розпушувачі тіста

Слайд 2

Мета уроку: дослідити фізичні властивості карбонатів, гідрокарбонатів, солій амонію; повторити якісни реакції на карбонат-іони, іони амонію; навчитися визначати їх.

Слайд 3

РОЗПУШУВАЧІ ТІСТА

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Що повинні взнати? Склад солей, назви - Розпізнавати дослідніцким шляхом солі, застосовуючи якісні реакції. - Властивості солей. - Практичне значення карбонатів.

Слайд 9

Використовувати знання і уміння в практичній діяльності і повсякденному житті для: - безпечного поводження з речовинами і матеріалами; - критичної оцінки інформації про речовини, використовувані в побуті.  

Слайд 10

Таблиця №1 Харчова сода Хімічна формула Назви Код Е Фізічні властивості

Слайд 11

Таблиця №2 Інструктивна картка Хід роботи Спостереження Рівняння хімічної реакції Висновок: Якісна реакція на карбонат-іони є _____________________________________

Слайд 12

Харчові добавки це речовини природного й штучного походження, спеціально внесені в харчові продукти для досягнення певних технологічних ефектів (кольору, стійкості до псування, збереження структури й зовнішнього вигляду продуктів харчування). Харчові добавки позначаються індексом Е с трьох - або чотиризначним номером.

Слайд 13

Небезпечні харчові добавки

Слайд 14

Харчові добавки, заборонені в Україні Е121 - Барвник червоний цитрусовий . Е123 - Червоний амарант. Е240 - Консервант-формальдегід.

Слайд 15

Я дізнався багато нового Мені це згодиться в житті На всі виниклі у мене питання я отримав відповіді На уроці я працював сумлінно

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія