X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Глюкоза"

Завантажити презентацію

"Глюкоза"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глюкоза. Загальна схема виробництва цукру. Підготували Учениці 9-б класу Василенко Алла Коваленко Катя Сердюк Яна

Слайд 2

Глюкоза. Глюко за (від грец. γλυκύς — солодкий) (виноградний цукор, декстроза), С6Н12О6 — важливий моносахарид; білі кристали солодкі на смак, легко розчиняються у воді. Знаходиться в соку винограду, в багатьох фруктах, а також у крові тварин і людей.

Слайд 3

Глюкоза отримується при гідролізі полісахаридів крохмалю і целюлози (під дією ферментів або мінеральних кислот). Використовується як засіб посиленого харчування, або як лікарська речовина, при обробці тканини. Природна кристалічна глюкоза (виноградний цукор) представляє собою циклічну альфа-формулу. При розчиненні в воді вона переходить в ланцюгову, а через неї в бета-форму; при цьому установлюється динамічна рівновага між усіма формами. Бета-форма також може бути виділена в кристалічному вигляді; у водному розчині вона утворює рівноважну систему з іншими формами.

Слайд 4

Ланцюгова форма існує лише в розчинах, причому в дуже невеликій кількості, а в вільному вигляді не виділена. Ізомерні форми сполук, які здатні переходити одна в одну називають таутомерними формами, чи таутомерами. Явище таутомерії дуже розповсюджене серед органічних сполук.

Слайд 5

С6Н12О6 - Глюкоза

Слайд 6

Властивості Молекулярна формула C6H12O6 Молярна маса 180,16 г/моль Молекулярна маса 180,063388 Густина 3 1,54 г/см Розчинність 91 g/100 mL