X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Експедиційні і стаціонарні дослідження природних умов

Завантажити презентацію

Експедиційні і стаціонарні дослідження природних умов

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Географічні дослідження на території України Перші дослідження Території України

Слайд 2

Перші відомості про Україну Геродот Галікарнаський (між 490 і 498 р до н.е. – бл.425 до н.е.) – давньогрецький історик, названий Цицероном “Батьком Історії”. Один із перших географів та вчених-мандрівників. Створив перший опис відомого тоді світу. Автор “Історії” в 9 книгах. Першим дав системний опис життя та побуту скіфів.

Слайд 3

Скіфія за часів Геродота була величезною державою, яка довго не мала собі рівних і на теренах якої у ті часи проживало понад 12 млн. чол.

Слайд 4

Страбон – близько 63/64 р. до н.е. – 23\24 р. н.е. Автор “Історії” та “Географії” в 17 книгах, яка була незамінним джерелом для вивчення географії стародавнього світу. Вперше детально знайомить свого читача з особливостями “таврійського”, чи “скіфського” Херсонеса. Страбон був першим вченим, який описав Крим.

Слайд 5

Клавдій Птолемей – (бл.87- 165 р.н.е) - давньогрецький астроном, астролог, математик, теоретик музики, оптик та географ.У своїй основній праці “Велика світобудова” - Альмагеста, Птолемей виклав астрономічні знання Стародавньої Греції, Вавилону, сформував геоцентричну систему. В музиці створив трактат “Гармоніка”, в оптиці досліджував заломлення світла, робив дослідження в демографії (вивчав тривалість життя людини). Та чи не найбільшою його працею є “Географія” – збірник знань про географію всього відомого античним народам світу. Птолемей був прихильником математичної географії і його твір являє собою детальне керівництво до складання атласу світу із вказанням точних координат кожного пункту.