X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВПЛИВ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДИК ТА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НА ЯКІСТЬ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ

Завантажити презентацію

ВПЛИВ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДИК ТА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НА ЯКІСТЬ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ З ПРОБЛЕМИ: „ВПЛИВ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ В ПТНЗ” Первомайський професійний гірничий ліцей ім.О.І.Бахмутського

Слайд 2

ВПЛИВ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДИК ТА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НА ЯКІСТЬ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ ТЕМА ПРОЕКТУ:

Слайд 3

МЕТА ПРОЕКТУ: 1. Підвищення професіоналізму викладача. 2. Основна теза сучасного розуміння проектів – „Я знаю для чого мені треба все, що я пізнаю, і де та як я можу ці знання застосувати”. 3. Створення на уроках мотивацій до навчання. Зацікавити учня – значить вплинути на психолого-емоційний стан і педагога і учня, викликати радість у учня і задоволення педагога. 4. Створення умов на уроці для самостійного навчання, самостійного пошуку необхідної інформації на уроці та в позаурочний час. 5. Бажання бачити результати своєї діяльності.

Слайд 4

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ: 1. Впровадження інтерактивних методик через колективну та групову діяльність учнів під керівництвом викладача. 2. Залучення учнів до активного співавторства уроків. Широке застосування діалогічної методики. 3. Впровадження в практику участі учнів в самоконтролі досягнень мети на уроці.

Слайд 5

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ: 4. Створення проблемних ситуацій, що є складовою проектної педтехнології, яка налаштовує на пошук нової інформації та нових знань. 5. Впровадження в практику електронних засобів навчання та контролю. 6. Керуватися в педагогічній практиці гаслом: „На сучасному уроці вчитель працює значно менше, ніж готується до нього”.