X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інвестиційні можливості Новобузького району

Завантажити презентацію

Інвестиційні можливості Новобузького району

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Новобужжя – возвеличений працею край… Степ, який став рідним краєм і дав життя сонячному Новобужжю. Славиться працелюбними людьми, мальовничою природою, багатими родючими землями, природними ресурсами, пам’ятками історії та культури. Родючі землі району сприяють вирощуванню врожаїв зернових культур, соняшнику та інших сільськогосподарських культур. Наявні родовища граніту є потенціалом для створення нових робочих місць, поповнення бюджету та розвитку добувної галузі. Є умови організації короткострокового та довгострокового відпочинку. Органи влади та місцевого самоврядування району створюють привабливий інвестиційний клімат для всіх, хто має бажання вкласти кошти в розвиток галузей виробництва та інфраструктури . Спільними зусиллями ми подолаємо труднощі і зробимо Новобужжя дійсно розвинутим в економічному плані. Наш район стане таким, яким бачить його громада - привабливим та комфортним для проживання, з високим рівнем добробуту. З повагою, голова Новобузької райдержадміністрації Сербін В.М.

Слайд 3

Утворений в 1922 році. Розташований в східній частині Миколаївської області. Кордони району: межує з Баштанським, Казанківським, Єланецьким, Березнігуватським районами Миколаївської області та Устинивським і Бобринецьким районом Кіровоградської області. Займає площу 1240 кв.км., що складає 5,1 % від загальної території області. Кількість населених пунктів – 58 (1 місто та 57 сіл. ) Районний центр: м.Новий Буг, відстань до м.Мколаєва становить 105 км.

Слайд 4

Інфраструктура району знаходиться на достатньо високому рівні розвитку . До торгівельної мережі входить : 225 мага