X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Можливості залучення готельної інфраструктури ЗАТ “Трускавецькурорт”для створення сприятливих умов у проведенні ЄВРО – 2012

Завантажити презентацію

Можливості залучення готельної інфраструктури ЗАТ “Трускавецькурорт”для створення сприятливих умов у проведенні ЄВРО – 2012

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Можливості залучення готельної інфраструктури ЗАТ “Трускавецькурорт” для створення сприятливих умов у проведенні ЄВРО – 2012

Слайд 2

м. Трускавець

Слайд 3

Трускавець – унікальний та стародавній бальнеологічний курорт Європи. У 2007 р. курорт відзначає своє 180-ти річчя.

Слайд 4

Трускавець - самобутній і надзвичайно привабливий бальнеологічний курорт України. Він розкинувся у мальовничій долині з півночі від передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря. Це місто особливої природної краси з кришталево чистим повітрям, розташоване серед чарівних пологих лісистих схилів та стрімких річок. Курорт знаходиться на відстані 100 км на південь від Львова та за 90 км. від західного кордону. Залізниця зв'язує його з найбільшими містами України, країн СНД та Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди, автобуси та маршрутні таксі. У Львові є міжнародний аеропорт. На території Трускавця зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту. Популярність курорту велика. Щороку на лікування і відпочинок приїздить близько 350 тисяч чоловік з усієї України та з-за кордону.

Слайд 5

УКРАЇНА

Слайд 6

Слайд 7

СТРУКТУРА ЗАТ «Трускавецькурорт»

Слайд 8

До ЗАТ “Трускавецькурорт” відносяться сім санаторіїв “Каштан”, “Берізка”, “Весна”, “Кристал”, “Алмаз”, “Рубін” та “Янтар”, десять вілл, три бальнео”озокеритні лікарні, дві поліклініки, два б”ювети мінеральної води, палац культури, ресторани, торговельний комплекс, дві котельні, база матеріально-технічного постачання та інші заклади. На підприємстві працює понад 3500 осіб. "Берізка" - один з перших санаторіїв курорту. Корпуси "Берізки" займають центральну паркову частину міста. Проживання - у затишних дво- і триповерхових будівлях, які є водночас пам'ятками архітектури. Санаторій "Каштан" розташований в самому центрі курорту. Триває його реконструкція. Завершення якої планується у 2009 р. Санаторій "Весна" знаходиться недалеко від б”ювету мінеральних вод у центральній частині міста. В оздоровниці функціонує їдальня, кіноконцертний зал на 250 місць, косметологічний кабінет.

Слайд 9

"Кристал" - це один з провідних санаторіїв Трускавця. Одинадцяти поверхова будівля якого готова одночасно прийняти 1000 чоловік. Він знаходиться в нагірній частині курорту, поблизу мальовничого лісового масиву. У санаторії діють два урологічних і терапевтичних та лікувально-фізкультурне відділення. При санаторії є дієтична їдальня з системою попереднього замовлення страв, бібліотека, перукарня, косметологічний кабінет, спортивний майданчик, тенісний корт, кіноконцертний зал на І000 місць, кафе і бар. В нагірній частині міста також знаходиться два 11-поверхові корпуси санаторію "Алмаз", який розрахований на 950 місць. Це зручні одно - та двомісні комфортні номери. Є номери з покращеними умовами проживання. До послуг відпочиваючих дієтична їдальня, яка з'єднана зі спальними корпусами критим переходом, перукарня, бібліотека.

Слайд 10

Санаторій "Рубін" розташований в зручній нагірній частині Трускавця. Санаторій розрахований на 960 місць. У закладі розміщується кабінет психоемоційної терапії, масажні кабінети, лекційно-концертний зал на 150 місць, кафе-бар. Санаторій "Янтар" знаходиться в нагірній частині курорту, в лісопарковій зоні. Одночасно в двох одинадцятиповерхових корпусах санаторія можуть відпочивати близько 1000 людей. У закладі функціонує спеціальний відділ "Матері і дитини" на 100 місць, де проходять лікування та оздоровлення діти віком від 4 до 14 років. Для їхніх розваг та відпочинку функціонують ігрові кімнати, класи, зал лікувальної фізкультури спортмайданчики. Їдальня забезпечує відпочиваючих дієтичним харчуванням, що є невід'ємною частиною комплексного лікування. Сприятливі умови для відпочинку і культурного спілкування створюють величний палац культури "МИР", а також кафе, бари та купальне озеро.

Слайд 11

Основні показники роботи курорту ЗАТ «Трускавецькурорт» у 2005 році: Кількість місць – 4 552 од. Кількість номерів - 2506 од. Середній відсоток заповнення номерного фонду – 91,3% В середньому обслуговується – 82,3 тис. осіб Курс лікування у медичних центрах проходять - 103 тис. осіб Кількість процедур, що надаються – 4,8 млн. процедур Кількість співробітників - 3500 осіб ЗАТ «Трускавецькурорт» має в своєму розпорядженні висококваліфікований медичний персонал та потужну медичну базу, які дозволяють здійснювати точну імунологічну, імуно”ферментну, біохімічну діагностику, ендоскопічні, рентгенівські та ультразвукові дослідження, що в свою чергу надає можливості задовольняти потреби відпочиваючих у повному обсязі.

Слайд 12

Покази до лікування 1. Захворювання нирок і сечовивідних шляхів: 2. Захворювання обміну речовин: 3. Захворювання органів травлення: Окрім основної патології на курорті Трускавець ефективно лікуються і супутні захворювання, такі як: - порушення опорно-рухового апарату. Сюди входять різні: остеохондрози, деформуючі остеоартрози, обмінно-дистрофічні поліартрити, посттравматичні артрити, обмінно-дистрофічні захворювання хребта; - хвороби серцево-судинної системи, тобто вегето-судинні дистонії, кардіоневрози; - захворювання периферійної нервової системи, а саме - неврити, невралгії, корінцеві синдроми, радикуліти; - функціональні захворювання нервової системи; - хронічні запальні гінекологічні захворювання; - хронічні захворювання бронхо-легеневої системи, тобто бронхіти, фарингіти тощо.

Слайд 13

Сьогодні Трускавець відомий, перш за все, завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Це слабомінералізована гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження, які і обумовлюють лікувальні властивості "Нафтусі". Процентний вміст органічних речовин у водах різних відомих європейських курортів набагато менший, ніж у лікувальній "Нафтусі" трускавецького родовища. Середня густина органічних речовин у мінеральних водах Баден-Бадена - 0,6 г/л., Вісбадена - 1,2 г/л., Бад Кіссінгена - 3,1 г/л., Ціхосінека - 5,7 г/л. А середня густина органічних речовин нафтового походження трускавецької "Нафтусі" - 23,1 г/л. Саме звідси пішла назва лікувальної води - "Нафтуся". Органічні речовини, на жаль, швидко руйнуються при контакті з повітрям. Тому "Нафтусю" варто пити лише в б”юветі. Але крім "Нафтусі" у Трускавці є ще й інші мінеральні води. Вода джерела №1,"Марія"- це хлоридно-сульфатно-натрієва вода.  Вода джерела №2, "Софія" - хлоридно-сульфатно-натрієва. Ці води широко застосовуються при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту - хронічних гастритах з підвищеною та пониженою секрецією, хронічних колітах тощо. Мінеральну воду джерела №3 ("Броніслава") рекомендують застосовувати для полоскання горла і носоглотки при хронічних тонзилітах. Мінеральна вода "Юзя" - справжнє джерело краси, яка завдяки речовинам гліцеринового походження чудово оновлює шкіру, надаючи їй природного відтінку та особливої еластичності. Озокерит - це гірська порода органічного походження, яка являє собою комплексну сполуку вуглеводів, асфальтенів і смол. Завдяки особливим якостям (нагрітий озокерит повільно остигає), він одержав широке визнання в фізіотерапевтичній практиці, перш за все, як хороший теплоносій.

Слайд 14

Концепція розвитку ЗАТ «Трускавецькурорт» Стратегічною метою ЗАТ «Трускавецькурорт» є створення сучасного санаторно-курортного комплексу, який візьме на себе роль провідного центру бальнеологічних послуг для громадян України, країн СНД та Європи. Для реалізації даної мети товариством були залучені відомі міжнародні компанії: консалтингові «Deloitte & Touсhe», «Robertson & Blums», «SH Consulting», «Hotel & Restaurant Systems», «Bureau Veritas», будівельна компанія «RENAISSANCE CONSTRUCTION». На даний час, розбудова підприємства відбувається відповідно до рекомендацій розроблених компанією «Deloitte & Touсhe». Згідно затвердженої концепції розвитку ЗАТ «Трускавецькурорт», протягом 2006 - 2011 років компанія планує провести реконструкцію та здійснити будівництво 165 тис. м. кв. площ, що в свою чергу вимагає залучення інвестицій у понад 100 млн. дол. США. Результатом проведеної роботи до кінця 2011 р. номерний фонд товариства має орієнтовно скласти 2679 номерів, зокрема, вілли – 137 номерів, чотирьохзіркові – 221 номер, трьохзіркові – 1362 номери, двохзіркові – 960 номерів.

Слайд 15

В рамках реалізації концепції у другій половині 2006 р. була розпочата робота по створенню сучасного санаторного комплексу у центрі м. Трускавець до складу якого увійдуть чотирьохзірковий готель «Каштан-Палас» та сучасні водолікарня «МЕД-Палас» і медично”діагностичний центр. Так, в рамках цього проекту у листопаді 2006 р. було завершено будівництво та введено в експлуатацію ультрасучасну водолікарню та СПА комплекс «МЕД-Палас» (загальною площею 6,5 тис. м. кв.), які обладнані сучасним медичним устаткуванням. На сьогодні, триває робота з завершення реконструкції сучасного чотирьохповерхового медично”діагностичного центру загальною площею 3 тис. м. кв., який має увійти в експлуатацію на початку 2008 р. В другій половині 2006 р. розпочато реконструкцію санаторія «Каштан». Результатом цієї роботи, має стати введення в дію у 2009 р. чотирьохзіркового, дванадцяти поверхового готелю на 221 номер (438 місць), загальною площею 21 тис. м. кв.

Слайд 16

Водночас, поруч із зазначеними об’єктами, товариством розпочато реконструкцію вілл: «Христина» - 27 номерів (1400 м.кв.) ввійде в експлуатацію у листопаді 2007 р.; «Марія» - 5 номерів (900 м.кв.); «Оксана» - 6 номерів (660 м.кв.); «Надія» та будинок дирекції – орієнтовно 2000 м.кв.; корпус№7 – 16 номерів (2200 м.кв.); корпус№8 – 65 номерів (6500м.кв.); вілла – приймального відділення – 22 номери (5000 м.кв.); вілла – пам'ятка архітектури – 1 номер (500 м.кв.); вілла – пам'ятка архітектури – 9 номерів (1200 м.кв.); вілла – гуртожиток для співробітників – 25 номерів – (2130 м.кв.); офісна будівля - реконструкція Застарілі будинки будуть реконструйовані до рівня чотирьох – п’яти зіркових готельних закладів. Найближчим часом планується також розпочати реконструкцію нагорної частини курорту, а саме санаторіїв «Кристал» та «Алмаз», які будуть переобладнанні в готелі рівня три зірки.

Слайд 17

На сьогодні ЗАТ «Трускавецькурорт» реалізує концепцію свого розвитку концентруючись на наступних напрямках: створення необхідної інфраструктури; розвиток СПА - велнес послуг; підвищення ефективності роботи підприємства; диверсифікація номерного фонду; диверсифікація каналів реалізації путівок; підвищення конкурентоспроможності шляхом розвитку нових напрямків; підвищення кількості відпочиваючих з короткими термінами перебування; проведення різноманітних заходів на базі санаторного комплексу.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм