X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ліна Костенко «Берізки по коліна у воді». «Зверни увагу». «Гей,Великдень»

Завантажити презентацію

Ліна Костенко «Берізки по коліна у воді». «Зверни увагу». «Гей,Великдень»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевіримо домашнє завдання

Слайд 2

Артикуляційна розминка Гармошка Посміхнутися, зробити грибочок Втягувати через трубочку повітря Посмішка, облизати верхню губу Смачно! Слоненятко п᾿є

Слайд 3

Слайд 4

Прочитайте малюнковий текст

Слайд 5

Ліна Костенко “Берізки по коліна у воді”. “Гей, Великдень!” Соколова Надія Ігорівна КЗ”Кочетоцька санаторна школа-інтернат”

Слайд 6

Ліна Василівна Костенко Українська письменниця, поетеса. Народилася 19 березня 1930 р. у м. Ржищеві на Київщині в родині вчителів. У 14 років опублікувала свої перші вірші. Навчалася у Київському педагогічному інституті ім. М. Горького, Московському літературному інституті. Нагороджена за свої твори Шевченківської премією України. Почесний професор Києво-Могилянської академії, почесний доктор Львівського та Чернівецького університетів. Автор кілька десятків творів, найвідоміший - історичний роман у віршах «Маруся Чурай». Зараз їй 82 роки. Стояла груша, зеленів лісочок. Стояло небо, дивне та сумне. У груші був тоненький голосочок, Вона в дитинство кликала мене.

Слайд 7

«Зелені дзьобики бруньок» Ворони каркали у кронах. Світило сонце з висоти. Бруньки мовчали при воронах, Що завтра хочуть розцвісти! «Травиченька» Уже в дітей порожевіли личка, Уже дощем надихалась земля. І скрізь – трава, травиченька, травичка, І сонце сипле квіти, як з бриля.

Слайд 8

Дивимося кліп!