X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасна клітинна теорія. Цитотехнології

Завантажити презентацію

Сучасна клітинна теорія. Цитотехнології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасна клітинна теорія. Цитотехнології

Слайд 2

Сучасна клітинна теорія 1. Клітина є елементарною структурною одиницею живого (за винятком неклітинних форм життя). Існують два типи організації клітин — прокаріотичний та еукаріотичний.

Слайд 3

2. Різні клітини схожі за будовою. Це обумовлено їхнею спорідненістю та схожістю функцій, які вони виконують. Різноманітність клітин пов’язана з відмінностями прокаріотів та еукаріотів, різним способом життя одноклітинних організмів та функціональною спеціалізацією клітин багатоклітинних еукаріотичних організмів.

Слайд 4

3. Клітина є цілісною системою. Усі клітини складаються з окремих компонентів, які спеціалізуються на виконанні певних функцій і мають властиву їм будову. Будь-яка функція клітини є наслідком взаємоузгодженої роботи цих компонентів.

Слайд 5

4. Клітини розмножуються шляхом поділу. Прокаріотам властивий бінарний поділ, а еукаріотам — мітоз і мейоз. Перед поділом у клітині відбувається реплікація ДНК.

Слайд 6

5. Багатоклітинні організми є складними комплексами клітин, які об’єднані у тканини й органи.

Слайд 7

Електрозлиття між протопластом мезофілу і каллусу. А. Два протопласти поодиноку, але в електричному полі; В. Застосування імпульсу злиття; С. Гетерокаріон через 3 хвилини після імпульсу злиття; D Гетерокаріон через 5 хв. після імпульсу злиття; Е Протопласти мезофілу у флуоресцентному світлі; F Протопласти каллусу у флуоресцентному світлі; G Гетерокаріон у флуоресцентному світлі