X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рослинні жири"

Завантажити презентацію

"Рослинні жири"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослинні жири Підготувала учениця 11-А класу Бойко Наталія

Слайд 2

Рослинні жири надзвичайно корисні, оскільки містять багато простих ненасичених і поліненасичених жирних кислот. Вони дарують нам енергію. З їх допомогою організм краще засвоює такі вітаміни, як A, D, Е і К.

Слайд 3

Вітамін А необхідний нам для збереження зору. Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій і фосфор, що потрібні для формування кісток і зубів. Вітамін Е захищає від анемії, сприяє профілактиці атеросклерозу, підвищує фізичну працездатність і витривалість. Вітамін К покращує згортання крові, відіграє значну роль в обміні речовин.

Слайд 4

-сказав про оливкову олію фахівець з питань харчування Ансель Кейз в доповіді, представленій сенатській комісії США. "Це найкращий з усіх існуючих харчових жирів і, якби його не було, його слід було б вигадати"

Слайд 5

Втім, будь-яке рослинне масло не просто приправа, а незамінний продукт харчування. У чому ж його цінність?

Слайд 6

Дві основні поліненасичені жирні кислоти - лінолева і ліноленова знижують ризик розвитку серцево -судинних захворювань , зміцнюють наші судини , активно беруть участь в обміні речовин , сприяють росту організму і зачаттю. Прості ненасичені кислоти , серед яких найвідоміша - олеїнова , хороші тим , що менше за інших " навантажують " органи травлення , особливо кишечник , і тим самим полегшують обмін речовин в організмі. Щоб задовольнити потребу нашого організму в поліненасичених і простих ненасичених жирних кислотах , достатньо однієї столової ложки будь-якої рослинної і однієї столової ложки оливкової олії на день. СМАЧНОГО!

Слайд 7

Яку рослинну олію вибрати ? Рослинна олія , особливо свіжа , корисна незалежно від того , де зібране насіння - у спекотній Аргентині або рідний Воронезькій губернії. Цікаво тільки , що чим північніше вирощений урожай , тим більше в маслі , отриманому з нього , поліненасичених жирних кислот. Лляна , рапсова і соєва олія містить обидві поліненасичені жирні кислоти в найбільш вдалому для нашого обміну речовин співвідношенні , а соняшникова і кукурудзяна - чемпіони за вмістом лінолевої кислоти. Між іншим , напис на етикетках деяких рослинних масел "не містить холестерину " безглузда. Холестерину в них і бути не може - він