X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Досліди по темі виявлення органічних речовин та їх

Завантажити презентацію

Досліди по темі виявлення органічних речовин та їх

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Досліди “Виявлення органічних молекул та їх властивостей ”

Слайд 2

1. Розглянути речовину крохмаль, визначити її колір та агрегатний стан. Дослідити розчинність у воді. Результат: ми бачимо, що крохмаль білого кольору, агрегатний стан – твердий, у воді не розчиняється.

Слайд 3

2. Крапнути в утворений розчин дві краплі йоду. Результат: крапнувши в утворений розчин дві краплі йоду, ми бачимо, що рідина набула фіолетового кольору.

Слайд 4

3. Дослідити наявність крохмалю у сирій картоплі , чорному та білому хлібі. Результат: виконавши дослід ми бачимо що і в картоплі , і в білому та чорному хлібі наявний крохмаль.

Слайд 5

4. Розглянути олію, зазначити її колір та агрегатний стан, дослідити її розчинність у воді та ацетоні. Результат: олія – рідина жовтого кольору, рідка. Нерозчинна у воді та ацетоні.

Слайд 6

5. Нанести кілька крапель розчину олії в ацетоні на серветку, що спостерігається? Результат: на серветці з’явилася жирна пляма з жовтим обідком .

Слайд 7

6. Довести наявність жиру в насінні соняшнику. Результат: беремо очищені зернятка, кладемо їх на серветку і притискаємо. Через кілька хвилин спостерігаємо плями жиру.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія