X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Затемнення"

Завантажити презентацію

"Затемнення"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Затемнення

Слайд 2

Затемнення Зате мнення (також затьма рення) — явище, коли одне небесне тіло тимчасово закриває світло від іншого небесного тіла. Можливі варіанти, коли небесне тіло закриває світило від спостерігача (Сонячне затемнення, затемнення у системах подвійних зір тощо) або спостерігається перебування одного небесного тіла в тіні іншого: Місячне затемнення, затемнення супутників планет (в останньому разі розташування світила щодо спостерігача не має значення).

Слайд 3

Місячне затемнення

Слайд 4

Розташування небесних тіл під час затемнення. A — Сонце; B — Земля; C — Місяць; D — Напівтінь; E — Повна тінь

Слайд 5

Мі сячне зате мнення — астрономічне явище, яке відбувається, коли Земля перебуває між Сонцем і Місяцем і Місяць потрапляє в тінь чи напівтінь Землі.

Слайд 6

Класифікація Для розуміння різниці між повним і частковим затемненням Місяця слід розуміти поняття повної тіні та напівтіні. Тінь — геометричне місце точок, в яких Сонце повністю закрито Землею (тобто, його зовсім не видно). Напівтінь — геометричне місце точок, в яких лише частина Сонця закрита, а іншу частину видно. Якщо Місяць потрапляє у тінь Землі повністю, сонячне проміння упродовж певного часу взагалі не потрапляє безпосередньо до його поверхні. Відбувається повне затемнення Місяця. Під час такого затемнення поверхня Місяця стає темно-червоною, але Місяць не зникає повністю. Темно-червоне забарвлення зумовлене слабким світлом, яке розсіюється крізь атмосферу Землі. Коли ж у тінь потрапляє лише частина Місяця, настаєчасткове затемнення.