X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про ЗНО

Завантажити презентацію

Поняття про ЗНО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

  Зовнішнє Незалежне Оцінювання

Слайд 2

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року

Слайд 3

ЗНО - оцінювання навчальних досягнень у формі письмового (бланкового) тестування за уніфікованими процедурами

Слайд 4

Бланкове тестування (письмово, на папері)

Слайд 5

Складові ЗНО

Слайд 6

ЗМІСТ

Слайд 7

Бланки відповідей Завдання закриті, відкриті з короткою відповіддю для комп’ютерної перевірки Завдання відкриті із розгорнутою відповіддю для перевірки екзаменаторами

Слайд 8

Форми тестових завдань 1.Завдання з вибором однієї правильної відповіді. 2. Завдання на встановлення відповідності. 3. Завдання на встановлення правильної послідовності. 4. Завдання множинного вибору з короткою відповіддю. 5. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. 6. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Слайд 9

Завдання з вибором однієї правильної відповіді До кожного із завдань пропонується 4 або 5 варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив правильну відповідь у бланку відповідей Завдання вважається невиконаним у випадках, якщо: а) позначена неправильна відповідь; б) позначено дві або більше варіантів відповіді, навіть якщо серед них позначена й правильна відповідь; в) жодна відповідь не позначена взагалі.

Слайд 10

Приклади завдань Географія

Слайд 11

Завдання на встановлення відповідності Завдання вважається виконаним (частково виконаним), якщо учасник вибрав та позначив правильну цифру (від 1 до 4) у бланку відповідей напроти літери (від А до Д) (від 1 до 4 правильно визначених відповідностей, оцінюється – від 1 до 4 балів). Завдання вважається невиконаним, якщо жодна з позначених учасником відповідностей не є правильною. У завданнях пропонується співвіднести матеріал двох колонок, позначених літерами та цифрами.

Слайд 12

Приклади завдань Історія України

Слайд 13

Завдання на встановлення правильної послідовності Пропонується розташувати події, факти, позначені літерами, у правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга - 2, третя - 3, четверта - 4. Частково правильна відповідь оцінюється в 1 бал, повністю правильна – 2 бали. Частково правильною відповіддю вважається така, у якій хоча б дві позиції вказані правильно.

Слайд 14

Приклади завдань Біологія

Слайд 15

Завдання множинного вибору з короткою відповіддю До кожного із завдань пропонується 6 варіантів відповідей, серед яких 3 правильні. Завдання вважається виконаним якщо учасник вибрав та записав правильні три цифри (від 1 до 6) у бланку відповідей За правильне виконання завдання множинного вибору можна отримати: 0, 1, 2, 3 тестових бали.

Слайд 16

Приклади завдань Історія України Що з указаного нижче розкриває основний зміст політики українізації, здійснюваної в УСРСР у 1920-х рр.? 1. Масове усунення представників інших національностей з посад і заміна їх українцями. 2. Підготовка, виховання та висування кадрів корінної національності з керівних посад. 3. Розширення мережі українських навчальних, культурних закладів, газет, журналів. 4. Витіснення мов національних меншин з освіти та культури республіки. 5. Створення окремих адміністративно-територіальних одиниць у місцях компактного проживання неукраїнського населення. 6. Надання переваг українцям при влаштуванні на роботу, здобутті освіти.

Слайд 17

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю У результаті виконання завдання потрібно отримати числовий результат (хімія, фізика, математика), утворити граматичну форму слова (іноземні мови) і записати її в бланк відповіді.

Слайд 18

Приклади завдань Фізика

Слайд 19

Приклади завдань Англійська мова

Слайд 20

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю Завдання передбачає створення власного висловлення на дискусійну тему - у ньому слід аргументовано ствердити або заперечити висловлену в завданні позицію (українська мова та література); відповідно до запропонованої комунікативної ситуації (іноземна мова)

Слайд 21

Приклади завдань Українська мова та література

Слайд 22

Приклади завдань Англійська мова

Слайд 23

КОМПОНЕНТИ БЕЗПЕКИ

Слайд 24

Матеріали тестування до пунктів проведення, з пунктів проведення до пунктів обробки та перевірки доставляють спеціальним зв’язком Укрпошти у опломбованих контейнерах. Матеріали тестування знаходяться у спеціальних сек’юр-паках, в яких надходять до кожної аудиторії. Спеціальний пластиковий пакет унеможливлює непомітне вилучення інформації, що зберігається в ньому. Бланки відповідей учасників тестування кодуються спеціальними штрих-кодами, які не мають візуальних позначень. Бланки відповідей для завдання закритої форми та завдання відкритої форми з короткою відповіддю перевіряються за допомогою комп'ютера. Бланки відповідей для завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, які перевірятимуть викладачі.

Слайд 25

ПРОЦЕДУРИ ЗНО

Слайд 26

РЕЄСТРАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Слайд 27

РЕЄСТРАЦІЯ

Слайд 28

Основний документ про проходження зовнішнього незалежного оцінювання – СЕРТИФІКАТ, який кожен абітурієнт отримує після реєстрації на тестування. У день тестування необхідно надати уповноваженій особі СЕРТИФІКАТ, в якому буде зроблена відмітка про проходження ЗНО з певного предмета. Без відмітки у сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати ЗНО вважаються недійсними.

Слайд 29

 

Слайд 30

ПРОВЕДЕННЯ

Слайд 31

ПУНКТИ ТЕСТУВАННЯ Пункти тестування створюються у окремих округах області Мережа пунктів тестування створюється окремо для кожного предмета Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування відбувається після завершення терміну реєстрації

Слайд 32

АУДИТОРІЇ ТЕСТУВАННЯ Аудиторія повинна мати 15 столів і стільців для абітурієнтів (відстань між ними – не менш ніж 1,2 м), годинник, стіл та стільці для інструкторів, стільці для громадських спостерігачів, стіл для особистих речей абітурієнтів. В аудиторіях забороняється розміщувати наочні матеріали із предмета ЗНО. Нумерація місць учасників тестування повинна відповідати зображенням нижче схемам:

Слайд 33

  У ДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ Своєчасно прибути до пункту тестування. Взяти з собою: документ, на підставі якого відбувалась реєстрація (паспорт або свідоцтво про народження); - сертифікат; - дві-три капілярні чи гелеві ручки із чорнилом чорного кольору; - маленьку прозору пляшку з питною водою (за бажанням). Не брати із собою мобільні телефони, інші пристрої для збереження та обробки інформації. Знайти своє робоче місце в аудиторії. Орієнтиром будуть: алфавітний список, вивішений при вході до пункту тестування; аудиторний список, що знаходиться на вході до аудиторії тестування; індивідуальна паперова наліпка на робочому столі.

Слайд 34

Аудиторний список Алфавітний список

Слайд 35

  У ДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ Розмістити на краю робочого столу документи. Звірити № сертифіката із номером наліпки на робочому столі Після отримання тестових матеріалів та кодування бланків відповідей, перевірити № зошита, № штрих-коду, № місця, після чого позначити номер тестового зошита у спеціальному місці бланка відповідей

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

  У ДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ Під час тестування можливо вийти з аудиторії за власною потребою. Після закінчення роботи над тестом здати банки відповідей і переконатися, що їх вкладено до спеціального пакета, засвідчити це підписом в аудиторному протоколі.

Слайд 39

  Права та обов’язки абітурієнтів, які проходять ЗНО Абітурієнти мають право на: виконання тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, затверджених МОН України; ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за проведення тестування; безпечні умови під час тестування; апеляцію щодо порушення процедури проведення та результатів ЗНО; доступ до інформації про мету, програми, порядок проходження ЗНО, форми тестових завдань, час і місце проведення тестувань, форму та час повідомлення результатів ЗНО. Абітурієнти зобов’язані: ознайомитися з інформацією про порядок проходження ЗНО; своєчасно прибути до визначеного УЦОЯО пункту тестування з документами, необхідними для проходження ЗНО; ввічливо ставитися до осіб, які проводять тестування чи беруть участь в ньому; виконувати вказівки та вимоги персоналу пункту тестування, що стосуються процедури проведення ЗНО; під час перебування в пункті тестування не користуватися в особистих інтересах, а також в інтересах інших осіб мобільними телефонами, фото- й відеоапаратурою, калькуляторами та іншими технічними засобами, друкованими й рукописними матеріалами (підручниками, посібниками, записками тощо), що не передбачені процедурами тестування.

Слайд 40

  Абітурієнтам, під час тестування, ЗАБОРОНЕНО спілкуватися з іншими абітурієнтами; передавати будь-які предмети та матеріали; заважати іншим абітурієнтам у роботі над тестом, а також особам, які проводять ЗНО; мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурами тестування; псувати майно навчального закладу та інших учасників. У разі порушення цих вимог абітурієнта буде позбавлено права на продовження роботи з тестом, а виконані завдання – анульовано

Слайд 41

  У разі допущення порушень процедури проведення ЗНО подається апеляційна заява до регіонального центру оцінювання якості освіти Апеляційна заява подається до виходу з пункту тестування через уповноважену особу. Зразок заяви буде у наявності на кожному пункті тестуванні. Розгляд заяви здійснюватиметься регламентною комісією регіонального центру оцінювання якості освіти.

Слайд 42

ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Слайд 43

Оцінювання результатів Бал учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою [100-200] є рейтинговим. Він визначає місце результату (його рейтинг) серед інших учасників і розраховується на основі сирих тестових балів (сума балів, набраних за виконання кожного завдання). Наприклад, 53 – це максимально можливий сирий тестовий бал в тестуванні з математики. Переведення сирих тестових балів у шкалу [100-200] здійснюється за допомогою комп’ютерних програмних засобів після перевірки усіх робіт учасників з певного предмета.

Слайд 44

 

Слайд 45

  У разі виникнення сумнівів стосовно об'єктивності оцінювання апеляційна заява щодо результатів ЗНО подається протягом 3 днів із моменту офіційного оголошення результатів з відповідного предмета на адресу Українського центру оцінювання якості освіти рекомендованим листом. Зразок заяви буде розміщено на сайті УЦОЯО.

Слайд 46

ЗНО 2011

Слайд 47

НАКАЗ від 26.08.2010 р. № 833 “Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році”

Слайд 48

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА ІНОЗЕМНА МОВА за вибором англійська, німецька, французька, iспанська БІОЛОГІЯ ГЕОГРАФІЯ МАТЕМАТИКА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ХІМІЯ ФІЗИКА РОСІЙСЬКА МОВА !ТЕСТУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ—ОБОВ‘ЯЗКОВЕ!

Слайд 49

Мови тестування кримськотатарська молдовська польська російська румунська угорська

Слайд 50

КРОКИ Зареєструйтесь Оберіть спеціальність та визначіться із ВНЗ Візьміть участь у тестуванні Зверніться до приймальної комісії ВНЗ для ознайомлення із: Ліцензією МОНУ Правилами прийому до ВНЗ на 2011 рік Переліком конкурсних предметів Отримайте сертифікат

Слайд 51

ПІДГОТОВКА до ЗНО   Програми ЗНО, характеристики тестів з кожного предмету, тестові матеріали минулих років, тренувальні тестування (з січня 2011 р.) на сайті www.zno-kharkiv.org.ua Консультації вчителів-предметників у навчальних закладах: на підставі матеріалів, наданих Харківським центром, під час серії методичних (предметних) нарад для РУО Консультації науково-методичного відділу ХРЦОЯО: Іноземна мова – понеділок 15.00-18.00 Хімія – вівторок 10.00-13.00 Біологія – вівторок 10.00-13.00 Фізика – вівторок 14.00-17.00 Географія – середа 14.00-17.00 Історія України – четвер 14.00-17.00 Українська мова та література - п'ятниця 9.00-12.00 Математика - п'ятниця 14.00-17.00

Слайд 52

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ 2011 Реєстрація учасників на сайті ХРЦОЯО з 10 листопада до 10 грудня 2010р. Термін проведення пробного тестування 2 квітня 2011 р. 9 квітня 2011 р. Українська мова і література Хімія Російська мова Іноземна мова Історія України Математика Біологія Географія Фізика

Слайд 53

Телефон інформаційної служби: (057)705-06-56, 705-07-37 Факс: (057)705-15-64 Електронна пошта: office@zno-kharkiv.org.ua Сайти: УЦОЯО: www.testportal.gov.ua ХРЦОЯО: www.zno-kharkiv.org.ua Адреса: майдан Свободи, 6, офіс 463, м. Харків, 61077

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання