X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ві льям Шекспі р

Завантажити презентацію

Ві льям Шекспі р

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ві льям Шекспі р  (англ. William Shakespeare, 23 квітня 1564, Стретфорд-на-Ейвоні—†23 квітня 1616, Стретфорд-на-Ейвоні) — англійський драматург Єлизаветинської епохи.

Слайд 2

Один з найзнаменитіших драматургів світу, автор принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, 5 поем і циклу з 154 сонетів.

Слайд 3

За винятком «Венери і Адоніса» і «Лукреції», Шекспір сам не опублікував жодного зі своїх творів. Та це і не було в літературній традиції того часу звичайним — самому друкувати драматичні твори. Та все ж лише половина (18) п'єс Шекспіра була опублікована тим або іншим чином за життя драматурга.

Слайд 4

Як драматург Шекспір почав виступати з кінця 80-х років XVI століття.

Слайд 5

Зазвичай в драматургії Шекспіра виділяють чотири періоди, 

Слайд 6

Перший період (1590—1594) його можна назвати періодом наслідування За настроєм цей період можна назвати періодом ідеалістичної віри в кращі сторони життя «Тіта Андроніка», «Генріх VI», «Річард III» «Комедія помилок» «Ромео і Джульєта» «Безплідні зусилля любові», «Дві Верона» і «пісня над піснями»

Слайд 7

Другий період (1594—1601) «Венеціанський купець» його сюжет узятий з нікчемної італійської розповіді XVI століття «Віндзорських насмішниць» «Дванадцята ноч» «Приборкання норовистої» «Сон в літню ніч» «Генріх IV» і «ГенріхуV»

Слайд 8

Третій період (1600—1609) «Як вам це сподобається» «Юлій Цезар» «Отелло» «Король Лір» «Коріолан» «Макбет» «Тімон Афінський» «Антоній і Клеопатра»

Слайд 9

Четвертий період (1609—1612) «Генріх VIII» «Перікл» «Цимбелін» «Зимова казка» «Бурі»

Слайд 10

 Помер 23 квітня 1616 р.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література