X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уславлення у вірші Роберта Бернса “Чесна бідність” справжніх людських чеснот

Завантажити презентацію

Уславлення у вірші Роберта Бернса “Чесна бідність” справжніх людських чеснот

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світова література 5 клас

Слайд 2

Уславлення у вірші Роберта Бернса “Чесна бідність” справжніх людських чеснот Людини ж праведної сан не дасться ні від кого… Р. Бернс Олександр Нейсмит. Портрет Роберта Бернса. 1787.

Слайд 3

Завдання уроку Розкрити основний зміст вірша і особливості його побудови. Розвивати вміння виразно читати і аналізувати поезію. Виховувати у себе позитивні риси поведінки і моральні якості.

Слайд 4

Батьківщина Роберта Бернса 1759 – 1796

Слайд 5

Теорія літератури Антитеза – протиставлення протилежних життєвих явищ, понять, думок, характерів. Для створення антитези використовують-ся антоніми. - Пригадайте вивчені твори, в яких автори застосували цей прийом.

Слайд 6

Завдання Знайдіть зразки антитези у вірші і випишіть їх. Які риси, на думку автора, властиві порядній людині? Запишіть. Підкресліть ті якості характеру, які ви прагнете виховати у себе.

Слайд 7

Словник Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину. Братерство – це велика дружба, братське єднання. Шляхетний - той, який має високі моральні якості, що, зокрема, виявляються в поведінці, манерах, ставленні до кого-небудь.

Слайд 8

Підсумок Які рядки вірша Р.Бернса “Чесна бідність” сподобалися тобі найбільше? Чому? Які цінності в житті людини вищі за гроші й звання? Як слова епіграфа передають основний зміст уроку?

Слайд 9

Домашнє завдання Навчитися виразно декламувати напам’ять уривок з вірша “Чесна бідність”. Виконати письмово завдання №4 на сторінці 201. Індивідуально: знайти додатковий матеріал з даної теми.

Слайд 10

Презентація вчителя світової літератури Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гажур Валентини Володимирівни

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література