X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Романтика пригод

Завантажити презентацію

Романтика пригод

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Романтика пригод і подорожей в романі “Острів скарбів”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Если думать не боишься О прекрасной, беспредельной, Неожиданной, бесценной, Удивительной земле… Р. Грейвс

Слайд 3

Карта острова скарбів

Слайд 4

Літературна гра Конкурс І. “Четверте зайве” Письменники – автори пригодницьких романів (Ж. Верн, Д. Дефо, І Крилов, Р. Л. Стівенсон). Пригодницькі твори (“Жага до життя”, “Робінзон Крузо”, “Острів скарбів”, “Хамелеон”). Герої роману “Острів скарбів” (Джим Гокінс, П’ятниця, Сільвер, Бен Ган). Головні герої пригодницьких книг (Том Сойєр, Дік Сенд, Джим Гокінс, Хрюкін).

Слайд 5

Жорстокий пірат

Слайд 6

Літературна гра Конкурс ІІ. “Вірю – не вірю” Таверна батьків Джима називалася “Веселий Роджер”. Чорну мітку Біллі Бонсу приніс сліпий пірат на ім’я П’ю. Джим поплив на острів скарбів одразу, разом з піратами. Компас у вигляді скелета – вигадка капітана Флінта. “Мертві не тікають”, - говорили пірати. Щоб дістатися “Еспаньйоли”, Джим узяв човен піратів.

Слайд 7

Ром і піастри

Слайд 8

Літературна гра Конкурс ІІІ. “Що було в скрині?” (Виберіть потрібні слова і додайте ті, яких не вистачає) костюм кружка пістолети срібло годинник мушлі гроші трубка золото карта ніж ложка квадрант Ніж, ложка, трубка – зайві слова. Тютюн, компаси, плащ – треба додати.

Слайд 9

Слайд 10

Літературна гра Конкурс ІV. “Як все було насправді” (Розташувати цитати в хронологічному порядку) “Ми зупинилися в тому самому місці, де на карті було намальовано якоря.” (№ 4) “Бандити, шукаючи мене і матір, зірвали зі стіни навіть годинника.” (№ 3) “Я пам’ятаю, немов це було вчора… Це був високий, сильний, гладкий чоловік з темним обличчям.” (№1) Ти нічого не роби, доки вони не пришлють мені чорну мітку…” (№2) “Я побіг до щогли…і, спустивши проклятого чорного прапора, викинув його за борт…” (№5)

Слайд 11

Шхуна “Еспаньйола”

Слайд 12

Літературна гра Конкурс V. “Літературні паралелі” Порівняйте образи Бена Гана і Робінзона Крузо.

Слайд 13

Острів скарбів

Слайд 14

Підсумки гри Обговорення результатів конкурсів. Визначення переможців. Нагородження найактивніших учасників гри. Виставлення оцінок.

Слайд 15

Домашнє завдання Підготувати розповідь про улюблених героїв роману. Намалюйте карту острова скарбів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література