X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Маленький принц (власне висловлювання, твір)

Завантажити презентацію

Маленький принц (власне висловлювання, твір)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Маленький принц

Слайд 2

Одним з творів світової літератури, який мене вразив, є повість «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Не можу сказати, що вона мені одразу сподобалася, але було в ній щось дивне, загадкове, що примусило задуматися.

Слайд 3

На перший погляд, повість «Маленький принц» може здатися читачу занадто простою, примітивною. Таке враження. Що автором є маленька дитина, яка ще не зовсім вміє висловлювати свої думки і розповідає про цілком банальні речі. Але згодом, аналізуючи, ти розумієш, що ця простота є найпривабливішою рисою цього твору, бо саме з простих речей складається людське життя-дружба, любов, відданість.

Слайд 4

Антуан де Сент-Екзюпері був надзвичайною людиною. Він зовсім не вмів брехати і сильно любив людей, навіть тих, хто його ображав. Ще з дитинства він мріяв про небо, і вже у віці 12 років здійснив свій перший політ. За всю свою кар’єру льотчика він потрапляв у 15 авіакатастроф. Всі ці факти свідчать про те, що письменник в душі залишився дитиною, якій постійно треба було у щось гратися. Можливо персонаж Маленького принца автор написав з самого себе.

Слайд 5

Я вважаю, що будь-якій людині важливо час від часу згадувати дитинство, принаймні тоді життя стає яскравішим.

Слайд 6

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література