Рух Екологічних Поселенців в Україні та за її межами. Аналіз ситуації. Переспективи розвитку. Принцип екологічної реконструкції.
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Рух Екологічних Поселенців в Україні та за її межами. Аналіз ситуації. Переспективи розвитку. Принцип екологічної реконструкції. Кваліфікаційна робота на здобуття академічного звання магістра природничих наук Вороніна Миколи Олеговича Науковий керівник: Замостян Віталій Павлович
Рух Екологічних Поселенців Рух ініційований книгами В. Мегре. Рух, що можна назвати новим суспільним явищем.
Рух Екологічних Поселенців в Україні. РЕП у м. Київ. Громадський напрямок: ГО “Рідна Земля” Творчий напрямок: “Караван Любові” Наукова складова: курсові, магістерська Бізнесова складова: точки з екопродукцією Благодійний напрямок: БФ “Фундація Стійкого розвитку суспільства” Просвітницький напрямок: газета, семінари, збори, мережа ресурсних центрів Освітянський напрямок: літня школа, школа Щетініна в Києві Оздоровчий напрямок: гуртки самовдосконалення, йога у повсякденному житті. Напрямок “Держава”: співпраця з комітетом екополітики, та ГО “Законодавчі ініціативи”, мінекоресурсів і т. ін.
РЕП за межами України Росія. www.anastasia.ru Чехія. www.anastasia.cz Словакія. www.anastasia.sk Германія. www.anastasia-de.com Латвія. www.anastasia.lt Канада. www.sourceoflife.ca Англія. http://members.lycos.co.uk/familycedar/ Естонія. http://www.hot.ee/hsimm Швейцарія. http://www.anastasia.ch/Allgemeines/index.htm Ізраіль. http://www20.brinkster.com/zeleniyhram/index.htm
Аналіз ситуації: Несвідоме ставлення до природи. Нераціональне господарювання. Нераціональне зберігання. Нераціональне навчання. Нераціональний спосіб життя. Хвороби суспільства, людини, природи. Результат:
Несвідоме ставлення до Природи. Споживацький підхід серед мас населення. Споживацький підхід у науці. Споживацький підхід у державі. Споживацький підхід у релігії. Споживацький підхід у навчанні. Споживацький підхід до себе і світу навколо.
Нераціональне господарювання Для сучасного сільського господарства характерно виробництво великого обсягу продовольства при одночасному виснаженні екосистем, голоді багатьох людей і занепаді сільських громад. Брайян Гейлвейл
Концепція сталого розвитку The UN Conference on Environment and development, held in Rio de Janeiro in 1992 , the strategy of transition of the modern Society to Sustainable development was accepted. The first contents of the term " Sustainable society " is offered by the World commission on the environment and development. The commission defines the following meaning of " sustainable society ": the Sustainable development means association of the uniform environment, economic efficiency and well-being of the peoples. The result of the conference was in acceptance of the Agenda for 21 centuries, which has defined strategy of development of world community as transition to sustainable development through the balanced decision of economic, social and ecological problems. Nearly all countries participating on the conference have signed the concept about transition to Sustainable development Development which meets the needs of the present without compromising the ability of future generations to meet their own needs.
Принцип концервації Нераціональність принципу концервації і рестрикції. Нерозумність нинішніх потреб. Неефективність стандартних дій і підходів. Необхідність термінових змін. Необхідність ефективного їх впровадження.
Принцип екологічної реконструкції Концепція полягає у тому, що ми повинні не зберегти природу для прийдешніх поколінь, а вилікувати її, покращити до більш здорового рівня прийнятного для життя прийдешніх поколінь, тобто екологічна реконструкція – це постійне і активне вдосконалення себе і світу навколо у напрямку гармонізації життя Людини і Природи, задля підвищення гармонійності і збалансованості світу, що зустрічатимуть прийдешні покоління.
Принцип екологічного розвитку Раціональність принципу екологічно свідомого розвитку. Ефективність добровільної, екологічно свідомої дії. Доцільність екологічного розвитку. Покращення здоров’я: суспільства, людини, природи. Результат:
Висновки В роботі проаналізовано: Ситуацію з екологічною свідомістю в Україні та за її межами. Рух Екологічних Поселенців в Україні та за її межами. Ситуацію з землею, населенням і землекористуванням в Україні та за її межами.
Висновки В роботі запропоновано: Вихід із екологічної кризи на основі ідей, що впроваджуються РЕП. Нову концепцію “екологічного розвитку”. Новий погляд на життя, що дозволяє більш адекватно оцінювати реальність.
Схожі презентації
Категорії