X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лірика Лі Бо

Завантажити презентацію

Лірика Лі Бо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Середньовічна китайська поезія. Лірика Лі Бо (701– 762 рр.)

Слайд 2

Змах пензля — і буревій та зливи тремтять. А напише вірша — і викличе сльози у привидів, добрих і злих. Ду Фу

Слайд 3

Словникова робота Конфуціанство — етико-політичне вчення давньокитайського мислителя Конфуція (VI ст. до н. е.) Головним у вченні Конфуція є поняття «жень» — гуманність. Даосизм (дао — шлях) — одне з філософських ученій Китаю. Воно стверджує, що людина — частинка Всесвіту, що людина і природа — єдине ціле, тому пізнати природу означає пізнати людину.

Слайд 4

Життя та творчість Лі Бо

Слайд 5

АНКЕТА ПОЕТА

Слайд 6

Особливості лірики Лі Бо Поезію Лі Бо називають «поезією гір та річок». Неприховане захоплення природою поєднується з філософськими роздумами митця. Споглядальність і самозаглибленість: зміни у природі та зміни у власному внутрішньому світі цікавлять його однаково. «Він сам собі цікавий». (Гао Ші) Ліричний герой Лі Бо — відлюдник, мандрівник, але він переймається переживаннями і тривогами людей.

Слайд 7

«Входжу я в річку...» Входжу в річку, грає осіння вода... люблю свіжість цих лілій... зриваю квіти, граюсь перлинами на пелюстках, хвилюється заводь... Дивна ця година... громадяться шовкові хмари... хотів би подарувати це все тому, хто за далеким небокраєм; з тим, про кого думаю, нам не зустрітись більше... в горі й надії дивлюся туди... північний вітер в обличчя.

Слайд 8

Бесіда Яким є настрій у ліричного героя? Чому? Чому цей настрій не можна назвати тугою, а лише сумом? Якими образами природа зачаровує поета? Чи випадково обрана пора року автором? Як ви гадаєте, навіщо автор поезії так часто використовує три крапки? У чому виявляється психологічний паралелізм у поезії «Входжу я в річку»?

Слайд 9

«Продовжте речення» Сьогодні на уроці: я дізнався... я здивувався... я відчув... я уявив...

Слайд 10

Домашнє завдання Підготувати розповідь «Цей дивак Лі Бо».

Слайд 11

Використані джерела: Хорошилова А. В. Усі уроки зарубіжної літератури. 6 клас. http://images.yandex.ua/ http://uk.wikipedia.org/wiki/Лі_Бо

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література