X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Історія одного вбивці"

Завантажити презентацію

"Історія одного вбивці"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Патрік Зюскінд

Слайд 2

Вперше роман було надруковано в 1985р. у Швейцарії. Він одразу ж завоював шалену популярність, і по сьогоднішній день займає місце в першій десятці світових бестселлерів.

Слайд 3

Про книгу «Історія одного вбивці» розповідає про життя людини, чиї «геніальність і феноменальне марнославство обмежувалися сферою, яка не залишає слідів в історії, - летючим царством запахів». Жорстокий, ніколи не знаючий любові, сирота Жан-Батист Гренуй справжніх успіхів досяг лише на одному терені - серед парфумерів йому ніколи не було рівних. За його духам сходить з розуму весь вищий світ, не підозрюючи про те, якою страшною ціною буде отриманий останній, ідеальний аромат.

Слайд 4

Дія роману відбувається у Франції середини XVIII століття, в Епоху Просвітництва. Прийом, який використовує автор в «Парфумері» - принцип псевдо-історизму. Він нібито переконує читача, що описане дійсно колись відбувалося, повідомляючи подіям роману хронологічну точність. Текст насичений датами. Так, між двома датами проходить все життя героя.

Слайд 5

Той же ефект уявній реальності автор використовує , описуючи місця , де відбувається дія . Так само як і в часі , сюжет роману закільцьованим в просторі - він починається і закінчується в одній і тій же точці Парижа - на кладовищі Невинних .

Слайд 6

Подорожі героя не виходять за межі Франції. З Парижа дія переміщається на вершину згаслого вулкана Плон -дю- Канталь в провінції Овернь . Після - на шляху героя місто Монпельє , звідки він потрапляє в південний приморський Грасс . У гонитві за дівчиною Гренуй відправляється в Ла- Напуль. Потім Грасс і знову Париж.

Слайд 7

Зюскінд чітко фіксує найменші пересування героїв протягом усього оповідання. Так Гренуй, що спостерігає феєрверк у Парижі на Королівському мосту, підходить до галереї Лувру, тут він відчуває ніжний запах і йде по його сліду. Він відходить від павільйону Флори, повертає назад і переходить через міст на інший берег. Подальший маршрут: особняк Майї - набережна Малаке - вулиця Сени - вулиця Маре.

Слайд 8

Переклад українською Переклад роману українською мовою зробила 1993 року Ірина Фрідріх. Роман було надруковано того ж року у журналі«Всесвіт» під назвою «Запахи. Історія одного вбивці». Пізніше роман було видано окремою книжкою у видавництві Фоліо під назвою «Парфуми: історія одного вбивці».

Слайд 9

Екранізація З моменту виходу роману в світ, автор відмовив кільком режисерам у дозволі на кінопостановку, і поступився лише своєму другові продюсеру Бернду Айхінгером, якому свого часу вдалося блискуче перенести на екран визнаний абсолютно «неекранізіруемим» роман Умберто Еко "Ім'я Рози».

Слайд 10

Фільм «Парфумер: Історія одного вбивці» режисера Тома Тиквера вийшов в прокат в 2006 році.

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література