X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаві факти з життя Фета та Тютчева

Завантажити презентацію

Цікаві факти з життя Фета та Тютчева

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві факти з життя А.А. Фета та Ф.І.Тютчева А.А.Фет Ф.І.Тютчев

Слайд 2

Афанасій Афанасійович Фет (1820 – 1892) Афанасій Фет - великий російський лірик. Його творчість широко відомо як любителям поезії, так і романсів, написаних на його вірші. Популяризатори творчості Фета часто обходять стороною повороти його долі, що безсумнівно потягли за собою таке формування його особистості, яке в результаті і стало не останнім фактором у появі на світ його шедеврів.

Слайд 3

Таємниця та трагедія життя поета Поезія Фета є однією з вершин російської лірики, але сучасники поета оцінювали його поезію далеко не так високо, як ми. З корифеїв російської словесності мабуть тільки Некрасов повною мірою цінував його талант, сказавши, що "Фет в ... області поезії такий же пан, як Пушкін у своїй ..."

Слайд 4

Афанасій Фет в дитинстві

Слайд 5

Афанасій Неофитович Шеншин Шарлотта - Єлизавета Фет – мати А.А.Фета

Слайд 6

Марія Лазич Марія боткіна

Слайд 7

Федір Іванович Тютчев Федор Тютчев ніколи не вважав себе літератором, хоча за життя написав близько 400 віршів.

Слайд 8

Амалія Крюденер Вірш «Я пам’ятаю час той золотий»: Я встретил вас — и все былое В отжившем сердце ожило; Я вспомнил время золотое И сердцу стало так тепло.

Слайд 9

Елеонора Петерсон 10-річній річниці смерті Елеонори присвячено вірш «Ще млію тугою бажань…». Ще млію тугою бажань, Ще прагну до душею – І на сутінку спогадів Ще ловлю я образ твій… Твій милий образ, незабутній, Він переді мною скрізь, завжди, Незбагненний, незмінний, - Як вночі на небі зірка…

Слайд 10

Ернестіна Дернберг Він пише їй вірші : "Люблю очі твої , мій друг ... " , " Мрія ", "Вгору за течією вашого життя" , "Вона сиділа на підлозі ... ", "Все забрав у мене казнящий Бог” ... і ін..

Слайд 11

Леля Денисьєва Любов до чужого чоловіка змусила Лелю вести дивне життя . Сама вона залишалася « дівицею Денисьєвою » , а її діти носили прізвище Тютчевих . Прізвище , але не дворянський герб.

Слайд 12

Дякуємо за увагу! Виконали учениці 10 класу Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Олефіренко Антоніна і Фещенко Анастасія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література