X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Анрі Марі Бейль

Завантажити презентацію

Анрі Марі Бейль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Анрі-Марі Бейль  Біографія

Слайд 2

Анрі-Марі Бейль – французький письменник, основоположник реалістичного роману. Псведонім Фредерік де Стендаль.

Слайд 3

Народився 23 січня 1783 року в Греноблі, у родині багатого адвоката. Виховував дід. У загальноосвітній школі самостийно пізнавав математику, філософію і логіку.

Слайд 4

У 1799 році поїхав в Париж, щоб продовжити свою освіту. Але замість цього добровільно записався в армію Наполеона. Він прослужив у ній понад два роки, а потім подав у відставку.

Слайд 5

1805 р.- повертається на службу. На посаді військового чиновника відвідує разом з армією кілька європейських держав: Австрію, Німеччину, Італію. Фредерік Стендаль був свідком Бородінської битви, захоплювався мужністю і вірністю російського народу. Коли армія Наполеона була розбита, Стендаль залишив службу, переселився до Італії, починає активно писати.

Слайд 6

У зв’язку з важкою політичною обстановкою змушений повернутися у Франції. Стендаль публікує свої статті і нариси під псевдонімом, боячись негативного ставлення з боку влади. Письменник створює свої перші твори, серед яких були: «Рим, Неаполь і Флоренція в 1817 році », «Історія живопису в Італії» та інші.

Слайд 7

1820 -х роках – працюює над творами «Ваніна Ваніні», «Арманс». Один з найзнаменитіших його романів «Червоне і чорне» був опублікований в 1830 році. У липні 1830 - вступив на державну службу працює французьким консулом. Потім вийшли його романи «Люсьєн — Левен» (1834), «Життя Анрі Брюлара».

Слайд 8

23 березня 1842 - втратив свідомість, впав прямо на вулиці і через кілька годин помер. Смерть, найвірогідніше, настала від розриву аневризми аорти.

Слайд 9

Цікаве: 1. Стендаль привидів свою смерть й записав у щоденник. 2. В Італії Стендаль близько спілкується з Байроном, творчістю якого він захоплювався.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література