X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ґабріель Ґарсія Маркес

Завантажити презентацію

Ґабріель Ґарсія Маркес

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ґабріель Ґарсія Маркес

Слайд 2

Ґабріель Хосе де ла Конкордія Ґарсія Маркес –колумбійський письменник-прозаїк, журналіст, видавець і політичний діяч. Народився 6 березня 1927 року в місті Аракатака, провінція Магдалена, Колумбія. Жив у Мексиці та Європі, тепер переважно живе в Мехіко.

Слайд 3

У дитинстві виховувався батьками матері. В 1940 році, в 12-річному віці, Ґабрієль почав навчання в єзуїтському коледжі м. Сапакіра, у 1946 році вступив у Національний університет столиці Колумбії - Боготи на юридичний факультет. З 1954 року Маркес працював у газеті «Ель Еспектадор», публікуючи невеличкі статті і рецензії на фільми.

Слайд 4

У 1958 р. він одружується з Мерседес Барча, у них два сина - Родріго та Гонсаліо. Габріель Гарсія Маркес з сином Гонсаліо і дружиною Мерседес

Слайд 5

Поряд із кореспондентською діяльністю Маркес почав писати оповідання і кіносценарії. У 1961 році він опублікував повість «Полковнику ніхто не пише», у 1966 році — роман «Лиха година». Світове визнання йому приніс роман «Сто років самотності» (1967). 2002 року вийшла друком перша книга з запланованої біографічної трилогії — «Жити, щоб розповісти про це», що стала бестселером в іспаномовному світі.

Слайд 6

У 1982 році Маркесу присуджено Нобелівську премію з літератури: «за романи і оповідання, в яких фантазія і реалізм, поєднані у світі уяви, що віддзеркалює життя і конфлікти цілого континенту». Його ім'я стоїть поряд з іменами Хорхе Луїса Борхеса, Маріо Варгаса Льоси, Хуліо Кортасара як одного з найвизначніших письменників Латинської Америки ХХ ст.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література