X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода має бути чистою!

Завантажити презентацію

Вода має бути чистою!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вода має бути чистою Презентацію підготувала учителька початкових класів Новотроїцької ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Волноваського району Донецької області Рудакова Лідія Володимирівна 3 клас

Слайд 2

Мета: формувати уявлення про значення води в природі, цінність її для людей, про шляхи забруднення і способи охорони води від забруднення, про участь учнів в охороні та збереженні води; формувати вміння висловлювати оцінні судження; виховувати естетичне сприймання природи, прагнення берегти природу, охороняти її, зокрема воду. Обладнання: модель Землі, склянки з чистою водою та водою з розчиненими в ній різними речовинами.

Слайд 3

Перевірка домашнього завдання 1.Фронтальне опитування —Що таке кругообіг води? —Як називають воду в газоподібному стані? —У яких трьох станах може перебувати вода? —Чому на кришці каструлі, в якій кипить вода, з внутрішнього боку утворюються краплини? —Коли швидше висохне білизна — влітку чи навесні? 2.Індивідуальне опитування Завдання 1. На якій річці розташоване твоє місто (село)? Як вона називається? Завдання 2. Який сніг — чистий чи брудний — навесні розтане швидше? Чому? Завдання 3. Чому буває роса? Завдання 4. Чи можна носити воду в решеті? Чому?

Слайд 4

Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності Слухання казки. Ось чисте джерело, що пробивається з-під великого каменя. Послухайте-но, ви, маленькі жваві хвильки, розкажіть мені: чому ви так поспішаєте, куди й звідки біжите? Де ви були досі й що робили? — запитав камінь. Ми,— сказали перші дві краплі,— були сніжинками... Ми були двома градинками,— промовили інші краплі... А ми були двома росинками й напоїли спраглу конвалію,— обізвалися ще дві. Ми носили кораблі на морі; ми напоїли спраглого і врятували йому жит тя; ми обертали млинове колесо, нас спінював пароплав; ми були солодким со ком у вишнях, ми — смачним вином, ми — ліками, ми — отрутою, ми — моло ком...— дзвеніли одна за одною прозорі крапельки... О, не думай, що ми нічого не робимо,— зажебоніли всі краплини разом.— Ми ніколи не знаємо спокою. Напрацювавшись досхочу і в хмарах, й у траві, і в місті, напоївши мільйони рослин, тварин і людей, ми поспішаємо в річку, а тоді — у широке безкрає море... Промені сонечка пригрівають нас і перетворюють на легкий туман. Підняв шись високо, ми стаємо хмарами й линемо по небу...

Слайд 5

Бесіда за прослуханим Про що розповіли маленькі хвильки? Ким були хвильки спочатку? Що вони робили? Де працювали хвильки? Чому хвильки ніколи не мали спокою? Куди вони поспішали після роботи? Що роблять промені сонечка з маленькими краплинками? На що вони перетворюються? Куди вони подорожують потім?

Слайд 6

Актуалізація опорних знань учнів Для чого на Землі необхідна вода? Яке значення має вода для людей? Яке значення має вода для тварин, рослин? Первинне сприйняття й усвідомлення нового матеріалу Робота з підручником (с. 97—98)

Слайд 7

Бесіда з метою усвідомлення прочитаного тексту Для чого на Землі необхідна вода? Яке значення має вода для людей? З яких причин вода забруднюється? Чим забруднюється вода? Чим небезпечна забруднена вода? Як люди запобігають забрудненню води в природі?

Слайд 8

Запитання проблемного характеру Як ви розумієте вислів: «Закрути міцніше кран, щоб не витік океан»? Фізкультхвилинка Екологічна хвилинка Розповідь учителя «Вода має бути чистою» з елементами бесіди і вико ристанням наочних посібників Робота зі статтею підручника «Вода має бути чистою» (С. 97—98)

Слайд 9

Закріплення та осмислення знань Бесіда Чи можна пити морську, річкову воду? Чому на Землі стає все менше чистої води? Як люди запобігають забрудненню води в природі? Як у місцевості, де ти живеш, охороняють водойми?

Слайд 10

Ознайомлення з «Пам'яткою природоохоронця» Любий друже! Не обійди стороною кожну забуту людьми криничку, зане дбане джерельце. Зроби так, щоб люди могли пити холодну водичку і дякувати кожній криничці, кожному джерельцю й добрим людським рукам, що зуміли зберегти незабутнє маленьке джерельце... Гра «Я знаю» Що потрібно зробити, щоб на Землі збільшилася кількість прісної води? Діти по черзі розповідають усе, що знають (використовують символічний мікрофон).

Слайд 11

Підсумок уроку Опрацювати статтю підручника «Вода має бути чистою» (С. 97-98). Скласти усну розповідь про те, як ти бережеш воду та як бережуть воду у твоїй сім'ї. Домашнє завдання - Для чого на Землі необхідна вода? - Яке значення має вода для людей?

Слайд 12

МОЛОДЦІ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна