X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Школа ввічливості

Завантажити презентацію

Школа ввічливості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я і Україна 2 клас Школа ввічливості Підготувала Смілянець С. М. вчитель Уманської міської гімназії

Слайд 2

Сонце землю освітило. Вже до ліжка мама йде. - Добрий день, матусю мила! - Добрий день! В. Крищенко

Слайд 3

Прислів'я Добре слово краще за цукор і мед

Слайд 4

Правила, обов'язкові для всіх Треба бути ввічливим у словах, у тоні, у жестах, у діях. Культурна людина завжди вітається і прощається.

Слайд 5

Правила, коли йдеш в гості Приходь у гості вчасно, як запрошували; Знімай шапку, черевики, верхній одяг і йди мити руки; Вітайся з усіма присутніми; Якщо просять заспівати, продекламувати вірш, не змушуй себе вмовляти; За столом не вередуй, не забувай подякувати; Йдучи додому, подякуй за гостинність і чемно попрощайся.

Слайд 6

Правила, яких повинні дотримуватися господарі, коли до них приходять гості Зустрічайте гостей привітно, з усмішкою. Допоможіть їм роздягнутися. Посадіть якомога зручніше. Приділяйте кожному гостеві увагу, особливо тим, хто соромиться. Якщо в кімнату зайде старший, познайомте його зі своїми друзями – назвіть їхні імена. Будьте щедрими – не шкодуйте книг, іграшок, часу, щоб добре прийняти гостей. Коли гості вже йдуть, обов'язково проведіть їх до виходу та допоможіть одягнутися.

Слайд 7

Гість – радість у дім Прислів'я

Слайд 8

Діалог

Слайд 9

Квіти для подарунку

Слайд 10

Молодці!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна