X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Єдність поколінь

Завантажити презентацію

Єдність поколінь

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Єдність поколінь Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою. В.Кремінь

Слайд 2

Учасники проекту: Учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, батьки, вчителі, громадськість, Благодійний фонд Костянтина Єфименка, учасники проекту «Академія пенсіонерів» м. Біла Церква, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, засоби масової інформації міста

Слайд 3

Мета проекту: Формування в учнів системи знань і усвідомлення значущості особистих, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей; формування активної громадянської позиції, духовно-моральної культури і життєвої компетентності особистості, сприяння соціалізації учнівської молоді шляхом залучення їх до взаємодії із людьми старшого покоління.

Слайд 4

Завдання проекту Налагодження партнерських відносин між навчальним закладом та громадськістю. Здійснення спроби зробити школу більш відкритою до впливів з боку суспільства, одночасно посилюючи свій вплив на соціальне оточення. Створення безперервного виховного процесу учнів та інтеграції всіх виховних сил суспільства. Здійснення успішної соціалізації підлітків за умови тісної взаємодії школи із соціальним середовищем. Усвідомлення взаємної відповідальності поколінь. Сприяння ресоціалізації літніх людей, визнання їх досвіду і життєвих досягнень, підвищення їх соціального статусу, надання їм можливості передати свій життєвий досвід наступним генераціям. Реалізація завдань Національної програми виховання шляхом формування ціннісного ставлення до людей.

Слайд 5

Шануй батька свого і матір свою П'ята заповідь Божа Шануй свого батька й матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, які Господь, Бог твій, дає тобі! ( Апостол Павло) Перед лицем сивизни встань, і вшануй лице старого, і будеш боятися Бога свого. Я — Господь! (Святе Писання)

Слайд 6

Для злих і добрих світить сонце Так милосердно, ніжно так. У кожне дивиться віконце: Тут — вірні є, там — суєта. Бог милостивий, терпеливий І радість, і життя дає. Для злих і добрих — хлібні ниви, Для всіх веселонька встає. То ж треба, друзі, Господеві Нам щиро дякувать за це, Тож треба в кожнім, в кожнім дневі Господнє бачити лице. Допомогти старим і хворим, Не шкодувати теплих слів. Добро робити злим і добрим, Так, як Христос колись робив. Світлана Ярема

Слайд 7

Організація діяльності

Слайд 8

Творча співпраця

Слайд 9

Родинне свято-конкурс «Нерозлучні друзі – внуки і бабусі». Зустрічі юних поетів і прозаїків та самодіяльних літераторів Академії пенсіонерів у літературному клубі «Усім нам Слово серце зігріває». Діяльність спільної вокальної майстерні «Пісні, обпалені війною» у складі юних вокалістів та членів Академії пенсіонерів. Концерт «Ці пісні ідуть через століття» (Виконання юними та літніми співаками пісень минулого століття).

Слайд 10

Спільні з учнями та пенсіонерами тематичні виставки декоративно – вжиткового та образотворчого мистецтва: «Різдвяний вернісаж»; «Великоднє диво»; «Осіння пора у природі й житті»; «Малюю пензлем і душею». Зустрічі у зразковому музеї народного побуту «Світлиця» «Світлице-хато, стрічай на свято» (Відзначення свят народного календаря). Свято до Дня захисника Вітчизни (з участю учнів та членів Академії пенсіонерів): «В усі часи, в усі віки вперед ішли чоловіки»

Слайд 11

Свято до Дня Перемоги з участю учнів та членів Академії пенсіонерів «Творці Перемоги». Фотовиставка «У родинному альбомі – молодість живе». Фестивалі з участю учнів та членів Академії пенсіонерів: «Бабусина казка»; «Бабусина колискова».

Слайд 12

Свято до Дня 8 Березня «Привітаю бабусю, їй доземно вклонюся». «У дідусевій майстерні». Презентація захоплень чоловічого складу Академії пенсіонерів з участю школярів. Концертно-розважальна програма «Заспіваєм, затанцюєм, коли разом – не сумуєм». Виставка – презентація «Наше родовідне дерево». Конкурс господинь «Бабусині рецепти».

Слайд 13

Комунікативний напрямок

Слайд 14

Цикл зустрічей-бесід «З бабусею на дівич-вечорі»: «Довголіття у коханні»; «Берегиня родинного вогнища»; «Чи завжди вродлива – щаслива?» «Повоєнні модниці». Цикл зустрічей учнів із пенсіонерами – представниками різних професій «Професія у спадок». Зустріч членів Академії пенсіонерів із молодими педагогами «У старості – усміхнене обличчя» (Секрети щасливого довголіття). Інформаційні години : ” Час корисної поради ”.

Слайд 15

Спортивно-оздоровча активність Залучення людей похилого віку до занять плаванням в басейнах спортивних шкіл. Спільні заняття фігурним катанням на Льодовій арені Туризм, походи

Слайд 16

Духовний напрям

Слайд 17

Цикл духовних бесід членів Академії пенсіонерів з учнями «Біля запаленої свічки». Спільні паломницькі поїздки по святих місцях України Уроки моральності “ Вчимося у життя ” Акція “ Великодній тиждень добра “

Слайд 18

Пошуковий напрям діяльності

Слайд 19

Участь у соціальному проекті «Ви - наша совість і наш оберіг» за сприяння Білоцерківської міської газети «Громадська думка». Виставка-презентація трудових нагород ветеранів праці - членів Академії пенсіонерів «Нагороди розповідають». Створення книги спогадів членів Академії пенсіонерів «Історія людини - в історії країни». Проект “Історія мого родоводу”

Слайд 20

Просвітницька взаємодія

Слайд 21

Робота клубу зустрічей членів Академії пенсіонерів з освітянами «Розмова по суті»: «Школа вчора, сьогодні і завтра»; «Обдаровані онуки: піклуємося разом»; «Хай діти виростають в доброті». Бібліотечні посиденьки «Книгу відому - старому й малому». Надання допомоги людям похилого віку в оволодінні комп’ютером з боку учнів школи комп’ютерної грамоти.

Слайд 22

Організація майстер-класів «Навчимось один у одного» ( організація занять творчих об’єднань «Майстри і майстрині») Проведення спільних майстер-класів: бісероплетіння; писанкарства; витинання; в’язання; біомозаїки; петриківського розпису та ін. Виставка-презентація трудових нагород ветеранів праці - членів Академії пенсіонерів «Нагороди розповідають».

Слайд 23

Волонтерська діяльність

Слайд 24

«Ось вам наші руки і серця». Організація волонтерської допомоги людям похилого віку, пенсіонерам, учасникам війни. Виконання зачісок силами учениць школи перукарської майстерності для членів Академії пенсіонерів з нагоди урочистих подій. «Скринька вітань»: адресні вітання листівками пенсіонерів з ювілеями, святами, урочистими подіями. Акція “ Як живеш, ветеране?”

Слайд 25

Проектна діяльність Реалізація проектів “ Моя супербабуся ” “ Мій супердідусь ” Участь у соціальному проекті «Ви - наша совість і наш оберіг» за сприяння Білоцерківської міської газети «Громадська думка».

Слайд 26

Де згода в сімействі, Де мир, а не війна, Щасливі ті люди, Блаженна сторона, Їх Бог благословляє.. Г.Сковорода

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Я і Україна