X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Громадська організація “Єдність, спорт та дружба”

Завантажити презентацію

Громадська організація “Єдність, спорт та дружба”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Громадська організація

Слайд 2

Член громадської ради при Київській міській державній адміністрації та при Управлінні державного департаменту з питань виконання покарань в м. Києві та Київській області Студент 4 курсу, НПУ ім. М. П. Драгоманова, інститут фізичного виховання та спорту

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Завдання ліги: прищепити дітям, підліткам любов до спорту і здорового способу життя, дати можливість кожній дитині грати в футбол незалежно від його соціального статусу. У лізі беруть участь 10 футбольних команд (діти у віці від 11 до 15 років).

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

1 червня 2011 року в Оболонському районі відбувся турнір з футболу серед юнацьких аматорських команд «Майбутнє – це я», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Турнір проходив за підтримки Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, громадської організації «Єдинство, спорт і дружба», благодійного фонду «За Нове Життя», Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація Відродження України», громадської організації «Спорт проти наркотиків» та кондитерської фабрики «АВК «Київ». В турнірі взяли участь 6 юнацьких команд. Після визначення переможцю турніру відбулось урочисте нагородження подарунками та грамотами.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

ВТК в м. Біла Церква

Слайд 15

ВТК в с. Мартусовка

Слайд 16

Слайд 17

Клуб об'єднує в собі креативних, талановитих, веселих, позитивних молодих людей, які бажають йти в перед, розвиватися і змінювати світ навколо себе.

Слайд 18

Мета клубу: розвиток особистість; вміння досягати мети; займати активну громадську позицію; розвиток лідерських якостей.

Слайд 19

Форми проведення: -лекції -тренінги -ігри -ретріт

Слайд 20

Слайд 21

Акція “ОБМІНЯЙ ЦИГАРКУ НА ЦУКЕРКУ”

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Напередодні Дня Святого Миколая в Київському слідчому ізоляторі (№13) за сприяння Управління відбулася благодійна акція поздоровлення неповнолітніх, що утримуються в СІЗО. В заході взяли участь представники кількох громадських організацій при УДДУПВП в м. Києві та Київській області.

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Мета проекту: об'єднання людей, що прагнуть зробити внесок на благо своєї країни і суспільства. Місія волонтерства: Зробити світ добрішим і людянішими.

Слайд 28

Слайд 29

У липні 2010 року розпочато роботу з Ірпінської соціальною службою. (проведення профілактичних семінарів у дитячих таборах). У грудні 2010 року разом з Молодіжною громадською радою при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, здійснили новорічне відкриття святкової ялинки, на якій подарували дітям подарунки. Павло Затворницький Керівник Ірпінського осередку

Слайд 30

Була проведена 20 березня 2011 року спільно з Молодіжною громадською радою м. Ірпеня, Ірпінським Товариством Червоного Хреста АКЦІЯ «ПОСПІШИ ТВОРИТИ ДОБРО» Мета акції – залучення жителів допомогти Ірпінському Червоному Хресту поліпшити життя інвалідів та зігріти добротою самотніх і немічних.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне