X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Золоте століття Іспанії"

Завантажити презентацію

"Золоте століття Іспанії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Золоте століття Іспанії Роботу виконала: Фурдиш Вероніка, учениця 10 – А класу Миколаївської гімназії №4 Вчитель: Гурська Ірина Анатоліївна

Слайд 2

Слайд 3

Вступ Чи було вгазалі «Золоте століття» Іспанської культури, чи це випадковість? Іспанія дуже цікава країна. Є дуже багато фактів що можуть вас здивувати. Наприклад, в Іспанії прокидаються о 5 годині ранку. В цей час вже відкриті кафе, де іспанці п'ють ранкову каву. Дивною особливістю можна назвати той факт, що найкращі бари і кафе знаходяться там, де найбільше сміття. Саме так в Іспанії вимірюють рейтинг найцікавіших закладів.

Слайд 4

Завдання науково – дослідницької роботи: Розкрити тему «Золотого століття Іспанії». Донести інформацію що до живопису,театру,науки,драми,літератури. Визначити головних творців мистецтва XVI і першої половини XVII століття. Дослідити питання мистецтва Іспанії взагалі. Під час роботи я опрацьовувала дуже багато різних джерел інформації. Працювала з Інтернетом,вивчала документи, користувалася посібниками та енциклопедіями, консультувалася зі спеціалістами. Я думаю що моя робота буде цікавою всім.

Слайд 5

«Загальна характеристика Іспанії» Іспанія — держава на південному заході Європи. Столиця : Мадрид Офіційна мова: іспанська мова. Державний устрій: Конституційна монархія. Площа: 504 645 км2 Населення: 45 200 737 Валюта: Євро Державне свято: 12 жовтня – День іспанської нації

Слайд 6

Державний прапор: складається з червоної, жовтої і червоної горизонтальних смуг з гербом посередині. Герб: являє собою складну багаточастинну конструкцію, яка включає герби земель, що належали Короні.

Слайд 7

«Золоте століття Іспанії – як найбільший культурний підйом» Припав цей підйом на XVI і на першу половину XVII століття. Іспанське держава утворилася в кінці XV століття шляхом династичного шлюбу католицьких величностей Кастилії і Арагона. В епоху Великих географічних відкриттів складається колоніальна імперія Іспанських Габсбургів, в якій, за відомою приказкою того часу, ніколи не заходило сонце. Іспанська і португальська корона з'єдналися в династичної унії, до складу Іспанії увійшли найбагатші землі Європи - Бургундські Нідерланди.

Слайд 8

Політико-економічний підйом привів до того, що в період Контрреформації Іспанія виявилася в ролі культурного флагмана всієї католицької Європи, залишивши після себе цілий ряд видатних культурних звершень: Саламанкська школа сформулювала теорії паритету купівельної спроможності та вільного ринку романи «Дон Кіхот» і «Ласарільо з Тормеса» формування жанру шахрайського роману

Слайд 9

«Період золотого розквіту у іспанській літературі » У «золоте» століття творили М. де Сервантес, Лопе де Вега, Тірсо де Моліна, Педро Кальдерон. Література золотого століття відзначена кардинальними жанровими новаціями у сфері прози і драматургії, істотними змінами поетичної мови.

Слайд 10

«Театр» Вже в 1560-1570-і роки в іспанських містах виникають стаціонарні театри - так звані «коррали», для спорудження яких використовувалися невеликі замкнуті чотирикутні площі або двори, з однією з сторін яких зводився сценічний поміст, а балкони навколишніх будинків використовувалися для розміщення глядачів .

Слайд 11

Послідовниками Лопе є всі найбільші іспанські драматурги епохи бароко : Тірсо де Моліна Луїс Велес де Гевара Хуан Руїс де Аларкон Гильен де Кастро

Слайд 12

«Живопис» Герой іспанського мистецтва "золотого століття" — реальна і героїчна людина. Сюжети, яким надавали перевагу, — дива і мучеництва, передаванні з жорстокими, іноді відразливими натуралістичними деталями, хоча персонажі цих ситуацій демонструють перемогу їх духу над будь-якими фізичними муками. Мурильо “Мальчик с собакой”

Слайд 13

Видатні художники періоду розквіту Іспанського живопису Ель Греко Хосе де Рибера

Слайд 14

«Наука в Іспанії» Наука в Іспанії має досить довгу і своєрідну історію. Розквіт іспанської науки був пов'язаний з періодом Великих географічних відкриттів. Але слабкість фінансово-економічного апарату країни не дозволила довго зберігати пальму першості. З другої половини ХVI століття починається занепад науково-технологічного прогресу країни, що сполучається з засиллям теологічних ідей.

Слайд 15

«Музична культура Іспанії» Іспанська музика має довгу і яскраву історію, надавши великий вплив із музикою у загниваючій західній культурі . Традиційно музика Іспанії - це фламенко і акустична гітара. Іспанія зіграла досить важливу роль в історії класичної музики від композиторів епохи Ренесансу, як-от Томас Луїс де Вікторія.

Слайд 16

Фламенко Фламенко - традиційна народна музика. Вона проявляється у трьох формах: пісня,танець і гітара. Основними містами де будо поширенно фламенко стали Кадіс і Триана. Напрям фламенко виник у нижчих шарах андалузького суспільства до основі традиційної народної поезії. Зазвичай, основну частину андалузької бідноти становили цигани, тому вони й стали основними носієями стилю фламенко.

Слайд 17

Висновок XVI ст. і перша половина XVII століття мали для Іспанського Королівства дуже велику значимість. Оскільки саме у цей час почалося розвиватися іспанська культура : література,живопис,музичне мистецтво та інші культурні галузі. На мою думку Іспанія це країна мистецтв та чудес. Не можливо не любити цю країну. Там живуть люди які пишаються своєю країною,її культурною спадщиною.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія