X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Воєнні кампанії 1917–1918 рр.

Завантажити презентацію

Воєнні кампанії 1917–1918 рр.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК № 6 Тема: Воєнні кампанії 1917–1918 рр. Мета: пояснити, як вплинули на хід війни вступ у неї США і Лютнева революція в Росії; охарактеризувати роз гортання воєнних дій у 1917–1918рр.; визначити осо бливості розпаду Австро-Угорщини і революції в Німеч чині; охарактеризувати результати і наслідки Першої світової війни; пояснити поняття й терміни: «система конвоїв», «бійня генерала Нівеля», «іприт», «14 пунктів», анексія, контрибуція; розви вати вміння учнів аналізувати і узагальнювати історичні події; виховувати їх у дусі необхідності вирішення між державних конфліктів мирним шляхом, усвідомлен ня безперспективності зазіхань на світове панування.

Слайд 2

План Вихід Росії з війни. Вступ у війну США. Воєнні дії на Західному фронті. «14 пунктів» В.Вільсона. Технічні удосконалення в роки війни. Зміна статусу жінки в період війни.

Слайд 3

Вихід Росії з війни. Лютнева революція в Росії. 25.02.1917р. – зречення Миколи ІІ. Перехід влади до Тимчасового уряду та продовження політики «ведення війни до переможного кінця». 07.11.1917р. – більшовицький переворот у Росії. Грудень 1917р. – укладення перемир»я з Німеччиною. 03.03.1918р. – укладення мирного договору між Росією та Німеччиною.

Слайд 4

Слайд 5

Вступ у війну США. Економічна допомога країнам Антанти ( продовольство, сировина, озброєння і т.ін.) Перетворення США у світового кредитора. Зміна ставлення до війну в зв»язку з «необмеженою підводною війною» Німеччини. Вихід Росії з війни. Прагнення США відігравати значну роль у післявоєнному світі. 06.04.1918р. – вступ США у І світову війну.

Слайд 6

Воєнні дії на Західному фронті.1917 рік. Квітень 1917р – наступ англо – французьких військ в районі Реймса – «бійня Невіла»; Липень 1917р. – наступ і поразка російських військ в Галичині; Жовтень 1917р. – катастрофічна поразка італійських військ під Капоретто; Листопад – грудень 1917р. – масове застовування англійцями танків в районі Камбре; Листопад 1917р. – утворення Вищої воєнної ради країн Антанти. Розгром італійської армії під Капоретто

Слайд 7

Слайд 8

«14 пунктів» В.Вільсона. Січень 1918р. – В.Вільсон оприлюднив у конгресі США «14 пунктів», які заклади основи післявоєнного устрою світу. На основі документа (с. 92 підручника) визначте основні засади міжнародних відносин у післявоєнний період.

Слайд 9

Технічні удосконалення в роки війни.

Слайд 10

Зміна статусу жінки в період війни. Участь жінок у бойових діях; Збільшення загальної чисельності жінок на виробництві; Збільшення чисельності жінок у державних відомствах, установах; Зміна стилю одягу жінок (коротка спідниця, жіночі брюки)

Слайд 11

Закріплення Чому США вступили у І світову війну? Яка нова техніка була застосована в Першій світовій війні? Як вплинула на хід війни Лютнева революція в Росії?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія