X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виникнення людини

Завантажити презентацію

Виникнення людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА. Виникнення людини Що теке кам”яний вік. Періодизація. Перші предки людини – австралопітек і пітекантроп Заняття первісних людей. Перші знаряддя праці. Первісне стадо Неандерталець

Слайд 2

Періодизація кам’яного віку Кам’яний вік – найдовший період в історії людства, коли основні знаряддя праці виготовлялися з каменю Палеоліт (давній кам’яний вік) –2млн.років – 10 тис.років до н.е. Мезоліт (середній кам’яний вік) – Неоліт (новий кам’яний вік)- Енеоліт (мідно-кам’яний вік)

Слайд 3

Слайд 4

Чисельність населення Землі ЗАВДАННЯ 1.Порівняй кількість населення Землі 2млн.р.до н.е, 300 тис.р.до н.е.,…. і зараз. Чому, на твою, думку кількість населення зросло?

Слайд 5

Еволюція - процес розвитку, що складається з поступових змін без різких скачків Еволюція людини Завдання. Як змінилась зовнішність людини в ході еволюції?

Слайд 6

Зовнішній вигляд найдавніших людей Завдання Охарактеризуйте зовнішність австралопітека і пітекантропа. На кого вам схожі наші предки?

Слайд 7

Перші знаряддя праці праці Завдання. Чому кам’яний вік отримав таку назву? Що зображено на малюнку? Охарактеризуй перші знаряддя праці. Перші знаряддя праці – це кий, дрюк, палиця-копачка, загострений камінь. Знаряддя праці неандертальця – ручні рубила, скребачки, проколки, списи, гарпун.

Слайд 8

Життя первісних людей Завдання. Що зображено на малюнку?

Слайд 9

Життя первісних людей Завдання Що зображено на малюнку? Яким було перше заняття людини? Які перші знаряддя праці зображено на малюнку? Чому, на вашу думку, люди об’єднувались в стада? Яка природа оточувала первісних людей?

Слайд 10

Закріплення матеріалу. Назви найдавніших людей. Коли людина виділилася з світу тварин? Назви первісне заняття пралюдини? Назви перші знаряддя праці первісних людей. Що таке стадо?

Слайд 11

Неандерталець Завдання Опишіть зовнішність неандертальця. Що спільного, а що відмінного в зовнішності неандертальця і австралопітека? У що одягнений неандерталець?

Слайд 12

Житло неандертальця Завдання. Опишіть житло неандертальця. Що ми бачимо на передньому плані і на задньому плані картини?

Слайд 13

Житло неандертальця Завдання Опишіть, що ви бачите. З чого видно, що в неандертальців зароджуються перші людські якості, такі як любов, чуйність, співпереживання?

Слайд 14

Знаряддя праці Завдання Порівняйте знаряддя праці пітекантропа і неандертальця. Що між ними спільного, а що відмінного?

Слайд 15

Мамонти. Завдання Опишіть мамонта.

Слайд 16

Загінне полювання Завдання Яким способом первісним людям вдалося вполювати мамонта і носорога?

Слайд 17

Полювання

Слайд 18

Розподіли твердження, що характеризують життя людиноподібних істот, вписавши в таблицю відповідну цифру. Використовували вогонь, проте не вміли його видобувати. Жител не будували, пересовувались у пошуках їжі. Виготовляли примітивні знаряддя праці, оббиваючи каміння. Користувалися одягом із шкур тварин. Навчилися видобувати вогонь Широко використовували скребла і гарпуни. Селилися в печерах Збирали їстівні рослини, плоди та корінці. Полювали за допомогою списів, влаштовуючи для тварин пастки у вигляді ям.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія