X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виникнення людини. Залюднення Європи

Завантажити презентацію

Виникнення людини. Залюднення Європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ПІСЛЯ ЦЬОГО УРОКУ УЧНІ ЗМОЖУТЬ Висловлювати судження про походження людини. Описувати зовнішній вигляд, заняття, спосіб життя найдавніших людей. Робити висновки на підставі даних, отриманих з таблиць, діаграм, ілюстрацій. Пояснювати поняття “кам’яний вік”, “стадо”, “привласнююче господарство”.

Слайд 3

У нас життя не було доти, Як вдосконалені істоти В процесі розвитку з’явились І середовище змінилось. Нагадували мавп сучасних Оті істоти тогочасні.

Слайд 4

Теорії походження людини

Слайд 5

Основні теорії походження людини Теорія Божого творіння світу і людини. Згідно з такою теорією, світ і люди були створені Богом. При цьому кожна релігія по – своєму викладає цю гіпотезу. Теорія еволюційного походження людини. Вперше її висловив англійський учений Чарльз Дарвін. У своїй книзі “Походження видів” він проголосив, що люди й усе живе на планеті сформувалося внаслідок поступового, дуже повільного розвитку живих організмів від найпростіших форм до сучасного вигляду. Теорія космічного походження людини. Деякі вчені на основі власних досліджень стверджують, що все живе на нашу планету занесено з космічного простору.

Слайд 6

Найдавніші предки людини ДРІОПІТЕК – найдавніша людиноподібна мавпа, що існувала 12 – 8 млн. років тому.

Слайд 7

Найдавніші предки людини АВСТРАЛОПІТЕК – людиноподібна південна мавпа, яка почала переходити до прямої ходи, жила 4,5 – 3 млн. років тому

Слайд 8

Найдавніші предки людини ПІТЕКАНТРОП – мавполюдина, яка перейшла до прямої ходи і вміла виготовляти примітивні знаряддя праці, жила близько 2 млн. років тому.

Слайд 9

Довести, що у вигляді пітекантропа переважали мавпоподібні риси

Слайд 10

Чисельність населення Роки 2 млн. років тому 300 тис. років тому 25 тис. років тому 6 тис. років тому 1750 рік 1950 рік 2000 рік Чисельність 125 тис. чол. 1 млн. чол. 3,5 млн. чол. 86 млн. чол. 728 млн. чол. 2 млрд чол. 6 млрд чол.

Слайд 11

Тривалість життя людини

Слайд 12

Що потрібно людині для життя

Слайд 13

Заняття і спосіб життя Далеких предків наших купа, Або людей велика група, Яка житла іще не мала, Тому постійно кочувала. Видобували спільно їжу, Плоди собі збирали свіжі. Їм хижі звірі – не завада. Цю групу називають СТАДО

Слайд 14

Заняття і спосіб життя ПРИВЛАСНЮЮЧЕ ГОСПОДАРСТВО - його основними формами є збирання і полювання, коли людина брала все готове від природи.

Слайд 15

Найдавніші знаряддя праці КАМ’ЯНИЙ ВІК – найдавніший і найтриваліший період в історії людства, коли основним матеріалом для виготовлення знарядь праці був камінь.

Слайд 16

Періоди кам’яного віку

Слайд 17

Підсумок уроку Яка інформація, отримана на уроці, здалась вам найцікавішою? Що викликало найбільші труднощі? Поясніть поняття “стадо”, “привласнююче господарство”, “кам’яний вік”. Яка головна відмінність людини від тварини?

Слайд 18

Домашнє завдання Опрацювати § 2. Знайти аргументи на користь однієї гіпотези про походження людини. Подумати над питанням: “Якою першою математичною дією оволоділи люди?”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України