X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Присвячується двадцятирічнимПрожившим так мало.Прожившим так багато.

Завантажити презентацію

Присвячується двадцятирічнимПрожившим так мало.Прожившим так багато.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Присвячується двадцятирічним Прожившим так мало. Прожившим так багато.

Слайд 2

Усіх, хто керував перемогу й загинув , За тебе , за мене, за всю Батьківщину. Хто фронтом звитяги йшов поруч з тобою, Хто месником смілим, оді партизанив. І ворога нищив героєм незнаним . Згадай їх усіх, замордованих, вбитих, і гідно живи їх життям недожитим.

Слайд 3

Молодь війни, гіркого лихоліття, Що сяяло на біліле в світі зло, О, скільки праці , горя і страхіття, На ваші плечі втомлено лягло.

Слайд 4

В Афганістані воювало 44 юнаки з Єланецького району. З нашого села виконувало свій інтернаціональний обов’язок: Дмитрієв Олександр Миколайович, Могильний Григорій Володимирович. Вони мають нагороду – медаль “ Від вдячного афганського народу “.

Слайд 5

Могильний Григорій Володимирович, народився 24 травня 1968 року. Закінчивши восьмирічну школу в 1983 році, та вступив до Вознесенського СПТУ-32.У 1986 році закінчив його, отримав спеціальність електрика-зв'язківця. У травні цього року був призваний на військову службу. Потрапив до навчального центру у Туркменії, де пробув п'ять місяців. А 11 жовтня був переправлений через кордон. Службу проходив в зенітній батареї, спочатку стрілком - зенітником , потім старшим оператором на ЗСУ-21.

Слайд 6

Дмитрієв Олександр Миколайович народився 30 жовтня 1959 року. Навчався у Новоолександрівській восьмирічній школі, а 10 клас закінчував в Єланецькій середній школі. Після закінчення школи радгосп направив на навчання в Миколаївський будівельний інститут. Службу проходив в Афганістані (1.5 р)

Слайд 7

Слайд 8

Шиян Володимир Миколайович, 07.12.1967. с.Водяно-Лоріне Єланецького р-ну Миколаївської обл. Призваний 11.04.1986 р Єланецьким РВК. У Афганістані: 08.1986 р - 05.1987 р. Рядовий. Водій в/ч. пп 23563 (Шинданд). Поранений 19.10.1986р. Нині проживає в с.Калинівка Єланенького р-ну. Іваніна Ігор Федорович, 01.03.1966. с Мислівка Долинського р-ну Івано-Франківської обл. Призваний 15.04.1984р. Феодосійським МВК, АР Крим. У Афганістані: 05.1984 р – 08.1986 р Рядовий. Стрілець в/ч, пп 35818 (Кундуз). Нині проживає в с.Калинівка Єланецького р-ну.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Баллада о двадцатилетних Мы с рожденьем не опоздали И на нас хватает сейчас И дорог безопасных едва ли И боёв хватает на нас. Тишина. Перебор гитарный… А не за эту ли тишину Погибают русские парни, Не по песням узнав про войну. Да возможно ль такое, возможно ли? Да. Возможно. Сомнений нет. Что с того, что мы мало прожили, Что с того, что нам двадцать лет.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія