X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Завантажити презентацію

ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ Інформаційна година до Дня захисника Вітчизни

Слайд 2

23 лютого – День захисника Вітчизни

Слайд 3

СИВОЧОЛИМ ВЕТЕРАНАМ Хай хтось говорить: «Це не свято, і тої армії нема» Та як забути все солдату, В кого на скронях сивина? Хай кажуть нам: «Не та це дата, І не святкується вона», Як не згадати старих друзів І не надіти ордена?

Слайд 4

Вічна пам’ять героям, що загинули в боях за Батьківщину! Служили вірно тій країні, Якій на вірність присягли, Присягу виконали чесно І ворогів перемогли!

Слайд 5

ТИМ, ХТО СЛУЖИТЬ В АРМІЇ СЬОГОДНІ Сьогодні в лавах армії – сини. Хай вірно наші діти служать нині своїй Вітчизні – Україні Так, як колись служили ми!

Слайд 6

Воїне, лицарю славний, Ти зброю тримаєш в руках, Щоб на нашу Вкраїну-державу Злий не позарився враг. Будь мужній і будь достойний Ти слави своїх батьків, Відважний вкраїнський воїне, Нащадок славних віків.

Слайд 7

НАШИМ ХЛОПЦЯМ – ОДНОКЛАСНИКАМ   Хоч не носите ви мундирів Та знаємо ми ,що в важкий час, Ви, так як всі солдати світу, Врятуєте Батьківщину і нас!

Слайд 8

СПРАВЖНІМ ЧОЛОВІКАМ НАШІ ЩИРІ ВІТАННЯ Вам, справжнім чоловікам, Бажаємо ми сили великої, Щоб з цією силою Ви захищали Мир і спокій! Ми щасливі будемо і спокійні, Коли поруч з нами хлопці такі ... Так будьте і Ви щасливі, Наші лицарі дорогі.

Слайд 9

Всі ми щиро вам бажаєм дорожити рідним краєм, Запорізькою землею, честю й совістю своєю, Прославляти Україну, світлу, рідну і єдину.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне