X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Королева Вікторія"

Завантажити презентацію

"Королева Вікторія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Королева Вікторія Алмакаєва 9-Б

Слайд 2

Майбутня королева Вікторія народилася 24 травня 1819 р.  Спочатку шанси принцеси Вікторії на престол були невеликими, але до 1837 року серія смертей спадкоємців престолу зробила її єдиною претенденткою на трон.

Слайд 3

Слайд 4

 20 червня 1837 року  відбулася коронація 19-літньої королеви, по закінченні якої вона негайно ж попросила чашку чаю і свіжий номер "Таймс". Із цього моменту англійський чай став напоєм, що супроводжує джентльмена й леді всюди - на офіційних прийомах і у хвилини відпочинку.

Слайд 5

Слайд 6

Молода, двадцятилітня Вікторія, зустрівшись на балі з майбутнім росіянином імператором Олександром II не на жарт захопилася ним і в подумувала про шлюб. Але такий союз був неможливий як по династичним, так і по політичних міркуваннях. Після цього випадку Вікторія на час втратила інтерес до заміжжя. Але випадок не змусив себе чекати. На одному з балів Вікторія танцювала з Альбертом, князем Кобургским.     

Слайд 7

Молодий князь скорив серце Вікторії й у лютому 1840р. відбулося одруження королеви з Альбертом.

Слайд 8

Весілля королеви та Альберта

Слайд 9

Є в щоденнику королеви й такі слова: 'Я читаю й підписую паперу, а Альберт їх промокає...' Відразу ж після весілля в кабінеті Вікторії був поставлений другий письмовий стіл - для Альберта. Але принц із самого початку вирішив не стосуватися державних справ.

Слайд 10

Яхта Вікторія

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія