X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Водопад Вікторія

Завантажити презентацію

Водопад Вікторія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала Учениця 11-Б класу Мироненко Алла

Слайд 2

Слайд 3

Вікторія  — водоспад на річці Замбезі у Південній Африці. Розташований на кордоні Замбії і Зімбабве. Раніше водоспад був відомий серед місцевого населення як «Гримлячий Дим».

Слайд 4

Ширина водоспаду — приблизно 1800 м, висота — 128 м

Слайд 5

Падаюча вода утворює бризки і туман, які можуть підніматися на висоту 400 м і вище; вони видимі на відстані до 5 км

Слайд 6

Протягом сезону дощів через водоспад проходить понад 500 мільйонів літрів води за хвилину, через величезну силу падаючої води бризки підіймаються на сотні метрів в повітря.

Слайд 7

Шотландський дослідник Девід Лівінгстон відвідав водоспад у 1855 році і назвав його на честь королеви Вікторії. Раніше водоспад був відомий серед місцевого населення як «Гримлячий Дим».

Слайд 8

Водоспад Вікторія є однією з головних визначних пам'яток Південної Африки, відноситься до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 9

Водоспад розділений на чотири частини островами на краю прірви. Поряд з правим берегом річки — похилий потік 35 метрів завширшки, далі, за островом Боарука (300 метрів), розташований основний водоспад завширшки близько 460 метрів. Острів Лівінгстона відокремлює головний водоспад від другої протоки (завширшки приблизно 530 метрів), біля найлівішого берега річки розташований східний водоспад.

Слайд 10

У сезон дощів через водоспад проходить до 9100 кубічних метрів води за секунду. В цей час вода зливається через головний водоспад суцільним потоком. У сезон засухи водоспад скорочується до декількох вузьких цівок, бризки і туман майже відсутні, потік знижується до 350 кубічних метрів за секунду.

Слайд 11

Майже під прямим кутом до водоспаду, через ущелину перекинутий міст. Міст у формі арки має довжину 250 метрів, вершина моста на 125 метрів вища за нижній рівень річки.

Слайд 12

Водоспад розташований на території двох національних парків — «Гримлячий Дим» в Замбії і «Водопад Вікторія» в Зімбабве.

Слайд 13

Водоспад Вікторія на картині Томаса Бейнеса.

Слайд 14

Вікторія — єдиний у світі водоспад заввишки понад 100 м і завширшки понад 1 км

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія