X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Індія

Завантажити презентацію

Індія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електроенергетика Ярема Олександр 10 клас

Слайд 2

Електроенергетика - галузь промисловості, яка включає виробництво різних видів електроенергії, її транспортування, теплові мережі, котельні та інші об’єкти.

Слайд 3

Основну частину електроенергії у Європі виробляють теплові (ТЕС), атомні (АЕС) та гідроелектростанції (ГЕС). В економічно розвинених країнах технічні засоби електроенергетики об'єднуються в автоматизовані і централізовані керовані  електроенергетичні системи. Підприємства електроенергетики є підприємствами з безперервним виробництвом.

Слайд 4

Частка країн у Європейському виробництві електроенергетики

Слайд 5

Виробництво електроенергії провідними державами За часткоюуЄвропейськомувиробництві На одну особу Росія Німеччина Франція Норвегія Ісландія Швеція

Слайд 6

Виробництво електроенергії у Європі , (Млрд, кВт/год)

Слайд 7

Структура виробництва електроенергії у Європі

Слайд 8

Структура виробництва електроенергії у Європі

Слайд 9

Теплова електростанція (ТЕС) - електростанція, в якій первісна енергія має хімічну форму і вивільняється шляхом спалювання вугілля, рідкого палива чи газу.

Слайд 10

Провідні країни з виробництва енергії Росія Німеччина Польща ПАР

Слайд 11

Найбільша ТЕС у світі – “Сургутська” (Росія)

Слайд 12

Атомна електростанція (АЕС) -   електростанція, в якій атомна (ядерна) енергія перетворюється в електричну. Генератором енергії на АЕС є атомний реактор. Тепло, яке виділяється в реакторі в результаті ланцюгової реакції ділення ядер деяких важких елементів, потім так само, як і на звичайних ТЕС, перетвориться в електроенергію. На відміну від ТЕС, що працюють на органічному паливі, АЕС працює на ядерному пальному.

Слайд 13

Провідні країни з виробництва енергії Франція Литва Україна

Слайд 14

Найбільша АЕС у світі – “Касівадзакі-Каріва” (Японія)

Слайд 15

Гідроелектростанція (ГЕС) - електростанція, яка за допомогою  гідротурбіни перетворює кінетичну енергію води в електроенергію.

Слайд 16

Провідні країни з виробництва енергії Норвегія Швеція Росія

Слайд 17

Найбільша ГЕС у світі – “Санься” (Китай)

Слайд 18

Сучасна альтернативна енергетика

Слайд 19

Сонячна енергетика (СЕС) Перетворення сонячного випромінювання за допомогою напівпровідникових елементів (сонячних батарей).

Слайд 20

Провідні виробники Франція Іспанія Італія Португалія В Україні у 2011р. Відкрито найпотужнішу у світі СЕС “Перове” в Криму (100 МВт)

Слайд 21

Вітроенергетика (ВЕС) Перетворення кінетичної енергії вітру за допомогою вітрогенераторів.

Слайд 22

Провідні виробники Данія, Швеція, Велика Британія, Нідерланди, Іспанія. Найбільша частка вітрової енергетики в загальному виробництві – у Данії (20%)

Слайд 23

Хвильова енергетика (ХвЕС) Перетворення енергії вітрових хвиль Перша к світі ХвЕС працює поблизу берегів Великої Британії. Хвильові генератори невеликої потужності: Монако, Португалія, Японія, Норвегія.

Слайд 24

Гідротермальна енергетика океану Ґрунтується на “океанотермічній енергоконверсії” – отримання електроенергії за рахунок різниці температур між океанськими поверхневими та глибинними водами.

Слайд 25

Припливна електроенергетика (ПЕС) Використання енергії морських припливів. Провідні виробники: Франція Росія

Слайд 26

Біопаливо Отримання енергії з біологічної речовини: твердої (дрова, солома), рідкої (етанол, метанол, біодизель), газоподібної (водень, біогаз). Найчастіше біопаливо отримують за допомогою переробки кукурудзи, рапсу, сої.

Слайд 27

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія