X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Індія

Завантажити презентацію

Індія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект На тему: «Вернісаж моделей»

Слайд 2

Мета: представити зразки комп’ютерних моделей об’єктів, що створено з використанням різних програмних засобів.

Слайд 3

Інформаційна модель — це опис важливих для певного дослідження властивостей об’єкта (явища, процесу).

Слайд 4

Комп'ютерна модель — це інформаційна модель, реалізована за допомогою програмного середовища (текстового або графічного редактора, редактора презентацій, середовища програмування тощо). Необхідність у моделюванні об’єктів (явищ, процесів) за допомогою комп’ютера виникає в таких ситуаціях, коли провести експеримент із реальним об’єктом складно або неможливо. Це дозволяє економити матеріальні ресурси та уникати можливих шкідливих наслідків проведення випробувань. За допомогою комп’ютера можна моделювати явища або процеси, які не відбувалися в реальності (наприклад, вибух на хімічному підприємстві), дуже швидкоплинні (вибух наднової зірки) або довготривалі процеси (зокрема, геологічні) тощо.

Слайд 5

Чим відрізняються комп’ютерні моделі? Фізична комп’ютерна модель передбачає, що комп’ютер є частиною деякого експериментального пристрою чи тренажера, який за допомогою датчиків сприймає зовнішні сигнали, здійснює відповідні розрахунки та видає сигнали, що впливають на управління відповідними маніпуляторами. Графічна комп’ютерна модель – це сукупність певним чином організованих даних (знаків, сигналів), що відображають найістотніші властивості об’єктів дослідження. Імітаційна модель реалізується деякою комп’ютерною програмою чи пакетом програм, що імітує поведінку складної технічної, економічної, біологічної, соціальної чи іншої системи з потрібною точністю. Обчислювальна комп’ютерна модель реалізується програмою для розрахунку стану системи, що моделюється за її математичною моделлю. Логічні комп’ютерні моделі ґрунтуються на моделюванні знань, побудові системи штучного інтелекту, в основі якої лежить база знань деякої предметної галузі. Бази знань складаються з фактів – даних і правил.

Слайд 6

Висновок: Отже, я навела деякі види інформаційних моделей, а також його визначення. Розповіла про комп’ютерну модель та про те, чим відрізняється комп’ютерна модель.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія