X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Індія

Завантажити презентацію

Індія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Республіка Індія або Індія, Бгарат  — країна в Південній Азії. На північному заході межує з Пакистаном. На півночі — з КНР, Непалом і Бутаном; на сході — з М'янмою і Бангладеш. На півдні вузькаПолкська протока і Манарська затока відділяють її від Шрі-Ланки.

Слайд 3

З населенням 1,2 млрд чоловік, Індія є другою найбільш густонаселеною країною світу. Останні 50 років спостерігається швидке зростання населення за рахунок медичних досягнень і масове зростання продуктивності сільського господарства. Міське населення Індії збільшилося в кілька разів протягом ХХ століття і більше концентрується у великих містах.

Слайд 4

Релігії: буддизм, джайнізм та сікхізм походять із Індії. Більше 800 мільйонів індійців є індуістами. Решта населення відноситься до релігійних груп: мусульман, християн, сикхів, буддистів, джайністів, та інші.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Індійська архітектура є однією з областей, у якій найяскравіше представлена розмаїтність індійської культури. Більша частина архітектурних пам'ятників Індії, включаючи такі монументи як Тадж-Махал й інші приклади монгольської і південно-індійської архітектури, являють собою змішання древніх і різнорідних місцевих традицій різних регіонів Індії й зарубіжжя.

Слайд 10

Тадж - Махал — монумент, розташований за два кілометри від міста Агра, на березі річки Джамна. Збудований імператором Шах Джахан Мугалом як мавзолей для своєї персидської дружини Мумтаз-Махал. Будівництво зайняло 22 роки (з 1630 по 1652 рік).

Слайд 11

На будівництво комплексу було запрошено більше 20 000 майстрів з усіх кінців імперії, а також майстри Середньої Азії, Персії та Близького Сходу. Згідно з непідтвердженою легендою, на іншому березі річки мала розташовуватися будівля-близнюк з чорного мармуру, але вона не була добудована. З'єднувати ці дві будівлі повинен був міст з сірого мармуру.

Слайд 12

Слайд 13

Храм сонця в Конарку або Чорна погода – храм в місті Конарк Віндійському штаті Орріса. Храм збудований з окисленого залізистого пісковику монархом Нарасімхадеава зі Східної гангської династії. Храм є одним з найвідоміших в Індії та об'єктом Світової спадщини.

Слайд 14

Слайд 15

Храм Лотоса - бахаїстський храм, розташований у місті Нью-Делі в Індії. Будівництво почалося в 1978 році та було завершене 22 грудня 1986 року. Архітектор храму - Фаріборз Сахба, канадець іранського походження. Раніше на місці споруди цього храму розташовувалося селище Баха-Пур Центральний зал храму має діаметр 75 метрів, висота 31 метр, місткість — 1300 місць. Зараз храм є відомим символом міста, він згадувався у багатьох журнальних статтях та туристичних путівниках по Індії.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Храм Лакшмінараяна - індуїстський храм в Делі, присвячений Лакшмінараяну. На території храму знеходиться велике число гробниць, фонтанів та великий сад. Щороку на день народження Крішни тут проводиться великий фестиваль Крішна - Джанмаштамі.

Слайд 19

Слайд 20

Печери Аджанти, мабуть, одна із самих найвідоміших визначних пам`яток Індії. 29 буддійських храмів, що беруть свій початок ще із другого сторіччя до н.е., включені в список спадщини ЮНЕСКО, поряд з іншими пам`ятниками історії й культури. Це унікальне місце, де кожний клаптик землі просочений духом стародавності.

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм